Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi there
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
salut,ce pot sa zic...ma numesc Ady, sunt traducator pt. ACG, am 13 ani, sunt din Oradea, fac fotbal la Juventus Oradea, am multe hobby-uri printre care Fotbalul, Handbalul, Vizionarea Animeurilor, Tradusul,Aruncatul cu privirea, Laugh Laugh(dupa fete) Boxul,.... si multe altele,sper sa ma inteleg foarte bine cu cei de aici si sper sa imi fac cat mai multi prieteni...cam atat,daca vreti sa ma intrebati ceva puteti scrie mai jos.

1.Anime-urile tale preferate care sunt?
1.Pai nu am urmarit chiar asa de multe(nu prea am avut timp) dar din ce am vazut m-au impresionat: Naruto, Bleach, Capitanul Tsubasa, Claymore si Elfen Lied.

2.Ce muzica iti place sa asculti?
2.Hip-Hop, urasc manelele si populara(sper ca nu am suparat pe nimeni cu acest comentariu, fiecare are o parere diferită).

3.Care este filmul tau preferat?
3.M-a impresionat trilogia Piratii din Caraibe.
Bun venit pe aici si sa ai parte distractie ! ^ ^
Manga citesti ?!
Welcome,Ady! ^^ pai...ai multe gusturi asemanatoare cu ale mele...errm,la faza cu"sa arunc cu privirea dupa fete" well,te-ai intelege f bine cu cicudaf21) asemanare izbitoare21)
welcome again si sper sa te distrezi aici.
Bine ai venit Ady pe Animezup sper sa te simti bine aici.
Intrebari nu am ca ne stim cat de cat.
Deci spor la postat si have fun.
Pai eu sper să ma inteleg bine nu doar cu ciudaf ci cu toti de aici..manga nu prea citesc...nu prea imi place4

P.S MS pentru urarile de bun venit!