Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Top 3 Fan fiction ;)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6

karitz

Bun..am vazut multe ficuri reusite precum si multe mai putin reusite :-". Facand un top:
1. Gravi fic de love_yuki_eiri :X. Acest fic chiar m-a impresionat...
2. Crazy love de kaname si love_yuki_eiri. Imi place mult cum scriu fetele astea.Good job :X
3. Pe trei am mai multe :

- Why can't a girl fight with love de Jasmine - nu am apucat sa-l citesc pe tot dar mi se pare foarte frumoasa ideea precum si evolutia autoarei
- Falling in love scris de Pure Love :X - de asemenea un fic foarte interesant care imi place mult
- Obsesie mortala de Miss Perla si Akasuna Itachi un fic care ma surprinde din ce in ce mai mult, cu fiecare capitol..
- Amintiri uitate de Mitsukai Yoru.

Cam asta e... revin cu modificari de indata ce gasesc un alt fic frumos.
1)Iubire de liceu de LYE
2)Il iubesc,dar nu am de gand sa-i spun by I'm_just_a_girl
3)Love Song by Kaname

off-topic.:Va rog eu,citi-le pentru ca sunt foarte reusite :x)
Eu am multe ficuri care imi plac, dar incerc sa fac un top 3
1) Naruto Fic.........by love_yuki_eiri
2) Atractie Fatala...........tot de Lye......este foarte talentata, scriitoarea mea favorita
3) Blestemul Sangelui......by Calandrinon
Eh cam atat......bine am mai multe ficuri......care imi plac.......si am sa le adaug......defiecare data.......cand am ocazia sa postez.
pai am revenit cu 3 ficuri>_<
1)Abisul umbrelor de Sakura_pink angel
2)Blestemul sangelui
Autoarea ficului fiind Jigoku:-p imi place mult ficul
3)Naruto fic by Lye...se stie
cine nu il iubeste:))
Hey, eu nu am trecut pe aici... se pare ca trebuie sa-mi las amprenta :))...
Oky, pai preferatele mele ar fi cam asa.

Chipul din spatele masti = Mitsukai Yoru
O poveste trista dar placuta a doi baieti care au fost despratiti, dar s-au regasit iar. Povesta lui yuka e cam complicata dar se pare ca Takaya ii va fi mereu aproape, ajutandu-l si aratandu-i iubirea pe care o are fata de micul Yuka. :D

Dimination = Love_Yuki_Eiri
Un Yaoi despre Ohno, un baiat micul a carei vieti e controlata si dominata de verisorul lui, care in loc sa-i fie aproape il trateaza ca pe o carpa. Desi Sho il iubeste si e gata sa-l scoata din coscarul care il traieste, fara sa-i pese daca va intra si el.

Boys' Love = kaname-Gackt
O poveste a doi baieti care se intalnesc ca printr-un accident. Desi ajung sa se indragosteasca unul de altul, nimeni nu vrea sa cedeze jocului care il formasera fara sa-si dea sema.

Eu mai mult le-am facut reclama decat sa spun Fic-urile mele preferate :)). Ei bine, am spus de ce imi plac asa de mult... :D
Si cel putin nu am facut spam :)).
Fic-uri....

Iubire de liceu by LYE (primul fic citit pe zup.....)
Boys' Love by Kaname (Super tare.... salivez....)
Lacrimi si durere by Shinsuke (cheers for Shinsuke!)
Sa vedem ...
1.Molecule tale prezente in trupul meu{SASUxSAKU}by chrissta - un fic foarte emotionant ... il ador
2.Memoriile unei iubiri by BlueAngel - my dear friend BlueAngel ! cine ar fi crezut ca o sa evoluezi asa de mult ?
3.Jocurile dragostei de BlueAngel - un fic bunicel si foarte romantic ( si tare amuzant mai spre sfarsit !:D)
Ei bine fic-urile mele preferate ( în acest moment, bine top 3 ) sunt :

1.Vampire Blood by Blood_Saya

Deci povestea mi se pare minunată, fic-ul este foarte bine realizat. Ideea îmi place foarte mult, este aşa de .. hmmm pare genul obişnuit care iese din anonimat. Cel mai mult ador descrierea, apoi şi personajele. Are tot ce îi trebuie, începând de la idea ficului şi terminând la personaje. Apoi este cu vampiri, nu are cum să nu îmi placă.

2.My life is a huge disaster by Yaku-chin and dark_life

Un fic yaoi. Da!! Îmi place foarte tare, are tot ce îi trebuie. Mai este de lucrat la el, scapari din cauza autoarelor dar ideea este superbă şi asta compensează totul. Nu este unul perfect, doar în devenire şi asta este ceea ce îl face şi mai placut.
Hmm personajele sunt minunate, chiar îmi place acest fic.

3.Jocul de-a dragostea by Candilay and Lorelei

Daaaa!! Un fic hentai, este foarte frumos. Descriere este, dialog este. Ce nu are? Are până şi hentai deci este mai mult decât ok. Îmi place, de aceea se afla în top 3 fan fictions, îl ador. Plin de suspans.
Ideea este foarte bună şi capitolele sunt excelente.

Ahh da, toate categoriile :)) : vampiri, yaoi şi hentai.
o da am alte ficuri>_>
blestemul sangelui by Jigoku-este minunat ficul si vi-l recomand
Nimic important la cine-by Pachirisu...zile pachi:))
so si ultimul
Naruto fic>_> se stie de cine este asa ca nu mai zic ca este de Yoru...hop am zis-o

vi le recomand pe toate trei:))
A new top:

1. Scriitorul cu chip de luna by Love_Anime => Este un fik superb ce te lasa fara cuvinte si te impresioneaza adanc, mai ales din cauza personajului principal, cel care constitue titlul deci va recomand sa cititi ca sa aflati ce-i cu acest Yaoi magnific.
2. Iubire de liceu by Yoruichi => Stil one of my faves desi primul citit
3. More Than Brotherly Love by Lithium Angel => Este impresionant, mai ales sezonul II care mi-a placut in mod special

So, this is my top si-mi plac mai multe fik-uri dar astea sunt cele mai frumoase desi lista mea este muuult mai lunga.
Pagini: 1 2 3 4 5 6