Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Unlucky_girl

Buna! E cam ciudat, practic ma prezint inca o data cam acelorasi persoane. Dar nu-i nimic! :biggrin10entru cei care nu ma cunosc numele meu este Carmen, am 16 ani, sunt zodia taur, imi plac mult animeurile si sa ascult muzica (inainte ascultam cam orice gen de rock, dar in ultimul timp am ascultat mai mult punk, mai ascult si alte genuri de muzica, desi foarte putin, eventual melodiile de la animeuri).
Am vazut cateva animeuri pana in prezent printre care :Sailor Moon, Dragon Ball Z, Inuyasha, Yu Yu Hakusho, Sukisho, Ouran High School Host Club, Naruto, Zombie Loan, Kaze no Stigma, Fruits Basket, Ayashi no Ceres, DN Angel, Pretear, Flame of Recca, Harukanaru toki no naka de, Fushigi Yugi, Gokudo-kun Manyuki, Rave Master, Samurai Deeper Kyo, Ghost Hunt etc. si cam tot ce s-a difuzat pe vechiul canal A+. Sailor Moon si Dragon Ball Z au fost primele animeuri pe care le-am vazut (insa eram mica si nu-mi mai amintesc prea mare lucru), iar Inuyasha si Yu Yu Hakusho cred ca vor ramane mereu preferatele mele pentru ca m-au facut sa ma reindragostesc de animeuri.
Sper sa ma inteleg bine cu toata lume si sa-mi fac prieteni!^^
Daca aveti intrebari nu ezitati sa mi le puneti.
Ola Carmen, sedere placuta pe az.
Hey,you didn't introduce to me before >.<(reading more....)
Oki,hy Carmen!Irashai mase...
Taur,io-s berbec(hitting horns)!Welcome again!(reading further)
Niiice,you listen to rock,that's great.....and you watched many anime series,even better....again,welcome,hope we'll get along.
And now a question:where are you from?!
Cya....
Holla ! 10
A nice GFX set , Unlucky_girl . Si Yu Yu Hakusho se numara printre anime-urile mele favorite . ^ ^
In rest , have fun on AnimeZup and see you around . ^^

Unlucky_girl

Va multumesc tuturor pentru primire!^^
Si ca sa-i raspund lui Teea la intrebare, sunt din Dr. Tr. Severin.:1:
Thanks majin_vegeta, ma bucur ca iti place setul meu gfx ( d obicei nu prea imi ies10)
Hy,girl ^^
I like your set too...
Frumoasa prezentare,Inuyasha este si anime-ul meu de suflet ^^
welcomes and peace : )>-