Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Newb HERE
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Raziel

sal 2 all ma numesc Alin aka Raziel....sunt din Pitesti,am 15 ani dintre care 9 iam dedicat anime-urilor...sunt pc gamer innascut de asmenea,imi place rockul si metal trupele mele fav fiind: in extremo,trapt,offspring.breaking bejamin,cradle of filth...anime-urile mele preferate sunt : Bleach,death note,green green,genshinken,one piece,air gear,school rumble ,cam asta ar fi tot ,sper sa ne intelegem bine pe viitor... :35:
歓迎 / Welcome around , Raziel ! ^ ^
Se pare ca comunitatea AZ se mareste . Sper ca vei fi un membru activ . Read the rules & have fun !
Cateva intrebari 10 (sper sa nu te obosesc) :
~ Ce te-a determinat sa vizionezi anime-uri ?
~ Seriile Dragon Ball se numara pe lista favoritelor ?
~ Manga citesti ? Care ? Smile

Raziel

thxxxxxxx......well...activ va fi cam greu caci voi intra decat in weekend acum ca a inceput scoala si sunt si a 8-a 2

1.hmm ar putea fi multe motive dar mai degraba ar fi motivu ca in anime-uri viata e foarte intensa si asa mi-as dori sa fie si la mine in realitate,nu ca nu ar fi dar mereu simti nevoia sa incerci ceva nou

2.hehe e chiar PRIMUL anime pe care lam vazut si asta pe la 5-6 ani 4 4
3.nam mai citit demult,ultimul a fost ayashi no ceres si bleach
Hy Raziel and Welcome!
You said that you're a gamer....well,what's your favorite game?
What's your favorite anime genre?
Hmm...let's see...
Cam asta e tot.
Tot ce mai am de zis e Have fun! si Hope to see you around often!

p.s.:imi plac gusturile tale in materie de muzica 4


EDIT:gomen....games
hello .. bn ai venit...

9 ani anime??O.O

spersa te distrezi aici.. alaturi de noi.. ^^

spor la postat
have fun & no spam

~~~buhbye~~~

Raziel

tu spui game dar la mine si orice gamer ce se respecta acel cuvant e la plural si acelea ar fi: medal of honnor seria,Gothics (seria) ,TES IV OBlivion si morrowind,wolfenstein,alien vs predator,chaser,si uuu cum am putut sa uit Legacy of kain (seria ) apoi battlefield 1942 ,knights of the temple ,hitman (seria ) si mai sunt destule 10

ehmmm romance/ecchi

p.s : thx 10

Edit:Jigoku:thxxxxxxxx 4
Bine ai venit Raziel, sper sa iti placa aici si sa ai osedere cat mai lunga si placuta alaturi de noi.
Intrebari nu am ca ne stim cat de cat.
Happy posting and no spam.
Buna Alin..imi face placere sa te conosc ca veni vb si eu sunt nou
Ti-ai dedicat 9ani pentru animeuri wow asta inseamna ca iuby mult animeurile vrei sa vezi mai multe oricand dute pe www.animecrazy.net poti vedea aporape toate animeurile facute vrodat 4

BYE BYE