Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Kiari

Buna!Ma numesc..ei bine numele meu nu cred ca este asa important,prefer sa fiu numita dupa nickname^_^.Varsta:17 aniSmilePeste acest site am dat intamplator,cautam niste poze(amatoare4)...Vizionez multe anime-uri,cum ar fi Naruto,Death note,Full Metal Alchemist,Jigoku Shoujo,Inuyasha si cred ca sunt suficiente.Duc o viata "normala" de adolescenta plictisita-_-" .Sunt o fire sincera si foarte directa, sociabila, uneori egoista si manipulatoare, pesimista,visatoare, timida,cateodata si razbunatoare.Timpul imi place sa-l pierd discutand pe net diferite subiecte,desenand(imi place sa-mi creez o lume a mea),ascult muzica,genurile pe care le ascult,mai toate(nu,manele nu ascult).Formatie preferata nu am,nu-mi place sa fac diferente10So,nu stiu daca ar mai fii ceva de spus,asa ca..Bye^^
"Wanting to be someone else is a waste of the person you are..."
konnichi wa !!!! bine ai venit pe animezup ...
^A^
desenezi?O.o uimeste-ne 10
faina descrierea pe care ti-ai facut-o...nice 2 meet u ^^

have fun & no spam

~~~~`buhbye`~~~~

eclaire_the-shadowcat

Salut! Bine ai venit pe animezup! Si eu sunt noua aici, dar am fost primita foarte frumos. Sunt sigura ca si la tine va fi la el. Sper ca te vei simti bine aici si te vei distra!
~~~~enjoy us&no spasm~~~~
Buna Kiari ma bucur sa te conosc si bun venit pe animezup 4
Sper sa te acomodezi rpd la noi si sa fi cat mai activa pe sit 4
Inca odata bn ai venit si un an nou fericit