Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Cha-cha!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

eclaire_the-shadowcat

Ohayo! Ma numesc Mihaela si sunt nou-venita.....(cred ca e evident:tongue_smilieSmile......Sunt o persoana foooarte timida, si de aceea imi place mai mult sa scriu decat sa vorbesc cu cineva fata in fata. Animeul meu preferat este Kiddy Grade. Cel mai mult imi place Eclair, deoarece m-a impresionat povestea ei de viata. A.....uitasem......cel mai mult mi-ar placea sa devin un personaj dintr-un anime. Problema mea e ca nu-mi gasesc adevarata personalitate si de aceea nu prea am incredere in mine. Sper ca nu v-am plictisit cu povestea mea de viata.
Ja ne!:67:
hello ^^ bn ai venit pe animezup.. sper sa te distrezi aici, avand in vedre cati membri de treaba sunt ^^ imi place descrierea care ti-ai facut-o ... si eu vreau s afiu un personaj anime..dar din pacate e doar un vis 2
spor la postat.. have fun &no spam

~~~~~~~~~~~~~~~~buh-bye~~~~~~~~~~~~~~
歓迎 ! ^ ^
Welcome around , eclaire ! 10 Poti sa ne spui si noua ce fel de muzica asculti (like favourite bands , etc.) si daca citesti manga ? ^ ^
Cheers , Kata . See you around .
Well hello there.
Pe mine nu m-ai plictisit,imi place sa citesc despre viata(uneori)si ma vad obligata sa-ti zic:infrange timiditatea,te trage inapoi.Nu poti spune ca nu ti-ai gasit personalitatea.Esti cine esti.Chiar si timida*somebody stop me,deraiez*
Revenind la subiect,welcome!
Sper ca vei gasi prieteni pe aici si ca te vei distra!
Cya around!


p.s.:scuze pt morala,psihologu' de servici din mine a iesit la iveala --_--"
Cha-Cha si ti-e Mihaela dar.....................................
Care e muzica ta preferata?trpa preferata?filmul preferat?
Eh ejti noua nu prea sti cum e metoda eu asa am invatat dupa alte forumuri Smile imi fine mult noroc la posturi si UN AN NOU FERICIT MIHAELA Smile

eclaire_the-shadowcat

Pai imi place rapp-ul, rock-ul, muzica usoara. In materie de filme, imi plac cele de groaza, SF-urile si cele care au povesti de dragoste. Pai, trupa preferata e....nu am preferinte.
Salut! Ma numesc Roxana. In primul rand iti urez bine ai venit printre noi si iti urez sa iti faci multi prieteni. In al 2-lea rand vad ca pe jumatate ne asemanam la preferinte. Adica prima jumatate din postul tau pe care o citez: Pai imi place rapp-ul, rock-ul, muzica usoara. In materie de filme, imi plac cele de groaza, SF-urile