Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Entering a new world... (Free here!)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

freelife

Stau de vreo 5 minute si nu stiu cum sa incep postul, si pana la urma am ajuns recunoscand cele 5 minute de meditatie intensiva. So, some may know me, some may hate me, some may fear me... Dar pentru cei care nu au nici cea mai mica idee de cine sunt, am sa fac o mica prezentare. (Sper sa rezulte mica pana la urma 10)
Nick is freelife, name is L. A huge manga-anime fan. And when I say huge, I mean it! Cat de multe chestii nu as avea pe cap, incerc sa ma organizez, si sa privesc un anime.
Ultimul anime vazut: Yamato Nadeshiku Shichi Henge
Ultima manga citita: Full Metal Alchemist
Ultimul film anime vazut: 5 centimetres per second

I love almost any type of anime and manga.
Ca persoana sunt pesimista, sarcastica, egoista... Cu toate defectele mele, am calitati destul de admirabile precum, un mare respect fata de persoanele inteligente si deosebite, un mare respect pentru viata, trecut, istorie... Ma rog, daca se pot numi calitati.

Cam atat pentru moment, nu prea am inspiratie, si eu care credeam ca va iesi un text gigantic ca de obicei...

Bye
hello... bine ai venit pe animezupSmile sper sa iti placa sa stai aici... ^^ ... cat despre sarcasm egoism sau pesimism...no problem Smile se poate trece peste asta 3

in rest.. happy posting & no spam Smile

have fun !!!
Looks like we've got new members . ^ ^
Welcome aboard , freelife ! Sper sa fi cat mai activ (a) si sa te distrezi pe A-z ... =^_^=