Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Ayano-chan

buna tuturor, ma numesc Nora, am 13 ani, sunt satena, am ochi verzi, inalta, si imi plac la nebunie animeurile. Culorile preferate sunt albastrul (inchis), mov, turcoaz, si negru..Sunt nascuta in zodia Capricorn, animalul preferat este lupul, floarea preferata e irisul, si trandafirul :1: Animeurile la care m`am uitat (si inca ma uit) sunt: Yu Gi Oh!/Gx, Slayers, Kiddy Grade, Inyasha, Spiral, Wolf`s Rain, Kaze no Stigma, Elfen Lied, Arc the Lad, Full Metal Alchemist, Full Metal Panic, D.N.Angel, Blood+, Gravitation, Naruto si cam atat imi aduc aminte... Sunt prietenoasa (cred) si as vrea sa am cat mai multi prieteni... :1:
Laliho Ayano!Si Welcome pe Animezup.Yo sunt Andra sau Angeli(cum vrei tu sa imi spui).Si mie imi place negru...iar inafara de 2,3 anime-uri..imi plac toate pe care le-ai mentionat.Nu imi mai ramane sa iti spun decat have fun,spor la postat si nu uita:No Spam!Pana data viitoare...Ja Ne!

Ayano-chan

ms Angeli-chan de sfat
o sa am grija la spam`uri, dar sper sa ma obisnuiesc repede :001_smile:
totusi sper sa am cativa prieteni :001_smile:
Ja Neh, minna And A Happy New Year *kisses*
Well...[e mine ma poti considera deja prietena ta!10Deobicei sunt foarte sociabila si prietenoasa1010si iti garantez ca te vei obijnui foarte repede.Ja Ne si pupici.
P.S>dak vrei,poti lua id-ul meu de la proful sa vb

Ayano_chan

arigatou, Angeli-chan :1:
si, ca sa sti ca eu sunt.... adica Nora...id`ul pe care il folosesc cel mai des (si acum sunt online, in aceasta ora a zilei :biggrinSmile
este edina_nora (mda.... celalalt nume al meu....:biggrinSmile
in fine...

alex

sal tuturor ma bucur sa va cunosc mma chiama alex si 11 ani