Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna tuturor!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

edinaa

Ma numesc Edina si am 27 de ani. Sunt din Brasov si sunt o fana a anime-ului dupa revolutie, pentru ca pana atunci nu am avut acces la asa ceva.
Probabil ca o sa ziceti ca sunt prea mare pentru a ma uita la anime-uri, dar iubesc anime-ul. Nu pot sa spun ca am vazut pana acum tot ce mi-am dorit, dar incerc sa recuperez.
Anime-ul meu preferat este Death Note, imi plac si altele, dar in general cele cu subiect adevarat.
Alte anime-uri preferate- Blood +, Hell Girl, FMA, Kimi ga nozomu eien, Lovely Complex, La corda d'oro, Sailor Moon, Inuyasha, Prince of tennis, etc.
Astept cu nerabdare parerile voastre.
Ohayo.Esti bine venita pe Animezup,ma bucur ca esti o fana anime,daca tie iti plac nu conteaza varsta.Spor la postare!Am totusi cateva intrebari:
De unde ai aflat de site si ce parere ai despre el?
Ce gen de muzica asculti si care sunt formatiile/cantaretii preferati?

edinaa

am aflat de acest site de pe alte site-uri anime si am fost curioasa sa vad ce contine site-ul. imi place, este un site bun, cu o grafica foarte buna.
ascult orice muzica, de toate tipurile. n-as putea sa-ti spun ca am un anume cantaret preferat sau o formatie, dar o sa-ti dau cateva exemple- nelly furtado, black eyed peas, juanes, shakira, muzica clasica, holograf, elvis presley, etc.
ar fi mai simplu daca m-ai intreba de anumiti cantareti sau formatii si atunci am sa-ti spun daca imi place/ plac.
Wow... muzica clasica si Elvis Presley? Sunt rare persoanele care apreciaza asa ceva... E un motiv in plus pentru mine sa iti urez Bun venit pe Animezup!
Iti multumim pentru apreciere si tot ce ne putem dori este sa iti placa aici!
Si eu sunt un fan Death Note asa ca cine stie... poate discutam pe forum despre acest anime 4
Happy posting!
Laliho!si bun venit pe Animezup.Sper sa te acomodezi repede.O descriere destul de sugestiva.Yo sunt andra..sau Angeli10.Nu imi mai ramane sa iti spun decat have fun,spor la postat si No Spam!Pana data viitoare...Ja Ne!

blackcatme

salut edina
bien ai venit pe forum :36:
sper sa te simti bine aici si sa nu faci spam
sa ai cat mai multi prieteni (deja ma ai pe mine) Smile
si sa postezi cat vrei tu si unde vrei tu
see ya!

edinaa

multumesc frumos pentru toate parerile exprimate de voi. imi pare bine ca nu credeti ca sunt prea mare sa ma uit la anime-uri.
Sunt multe persoane de varsta ta care sunt pasionate de animeuri, edinaa. Nu vad de ce ar fi ceva rau in a te uita la ce-ti place. 4

Bine ai venit.
Bine ai venit! ^^
Nu cred ca ar avea nimeni dreptul sa faca discriminare...e o tara libera si ai dreptul sa faci ce vrei ^^
O mica intrebare...iti place Beethoven?
Sper sa te acomodezi repede!
C`ya
Bine ai venit printre noi ! ^ ^
M-a impresionat si faptul ca privesti anime-uri de 18 ani , un lucru care spune multe .
Pe langa acest hobby , ce muzica asculti ?!

Cheers , kAtA . ^ ^
Pagini: 1 2