Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: heya all
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

reg

sal sunt reg(Andrei) am 15 ani sunt din targoviste si sunt fan anime de ceva timp. dak va intrebati ce animeuri prefer pai am o lista destul de mare dar nu am sa o zic pe toata iata cateva animeuri preferate
naruto,inuyasha,yyh,DBZ,full metal alchimist,bleach si mai multe nu am sa va plictisesc cu un roman.muzik ascult mai mult rock si rapp hobby pai imi place sa joc baschet daia si practic sportul de site am aflat de la un prieten poate il stiti tatakai app sal asa pai cam asta ar fii a dak va intrebati dak am animale de casa da am un caine si o pisica si se inteleg chiar bine ciudat nu? in fine astept intrebarile voastre si ne vedem pe aici:thumbup:
Salut si bine ai venit si pe aici.
Intrebari nu am sa-ti pun ca ne "cunoastem" ci doar iti urez sa-ti faci noi prieteni si sa fii activ.
Cam atat si bine inteles happy posting and no spam.
Salut,Andrei! Bine ai venit pe Animezup!
Dragute anime-urile enumerate de tine! Ti-as recomanda Samurai Champloo, daca nu l-ai vazut deja.. cred ca ti-ar placea!
In materie de muzica, si eu ascult cam la fel. Ai niste formatii/artisti preferati? Sau asculti cam orice?

P.S. Poate ne arati si noua pozele cu pisica si cainele tau 4

reg

pai poze cu pisik nu am k nu prea am timp de fotografii si cainele pai este cam cat mine de inalt pt k e ciobanesc mioritic si da am preferinte in ale muzicii la capitolul rapp imi place 50cent,X-zibit,eminem si mai sunt,iar la capitolul rock imi place Alice Cooper,Marilin manson,saliva si mai multe
Bun venit pe animezup sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni....
zby...
Spor la postare....
Laliho Reg!Si Welcome pe Animezup!Yo st Andra Angeli(cum vrei tu sa imi spui).Vad ca iti place Naruto...ca si mine!Si avand in vedere ca in avatarul tau este sasuke...presupun ca este personajul tau preferat,nu?Si yo am un caine...il cheama Catastros(nu sunt nebuna) si este Dog German.si eu am facut baschet cam tri luni,dar m-am retras dupa ce mi-am primit o mingie in cap(si acum mai simt durerea aia21).Nu imi mai ramane sa iti spun decat have fun,spor la postat si nu uita No Spam(cred ca v-am inebunit cu chestia asta).Pana data viitoare...Ja Ne!