Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Shi eu...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Copilash

Vroiam sa ma introduc shi eu aici..Asha cum e frumos...Dar...2M'a luat asha un val de nelinishte,de tristetze..Shi e ilar,deoarece pana acum eram happy..de aceea nu voi mai spune acushica nimic.Nu vreau sa scriu cine shtie ce lucruri la suparare.Ar fi incorect,shi....Adevarul e ca nu shtiu ce fac aici.Ma plang shi scriu lucruri care nu ar trebui sa existe pe un asemenea site,nu?Exista oare un site exclusiv sinucigashilor sau celor depresivi?Nu,nu vreau sa ma sinucid.
...Dar shi animele au perioade de tristezte sau personaje care trec prin astfel de perioade...Ce fac?Incerc sa ma disculp.That's lame...
Shtiu politica site'ului..NO SPAM...Daca am incalcat'o,poate ca nu merit sa figurez pe aici...
Promit ca voi reface introducerea mea..Nu shtiu ce m'a apucat..
Laliho Copilash.Si Welcome pe Aniemzup.Descrierea ta este...ciudata.Pe mine ma cunosti de pe mess deci numai este nevoie sa ma prezint sau alte chestii.Nu imi mai ramane sa iti spun decat have fun,spor la postat si No Spam.Pana data viitoare...Ja Ne!

Copilash

Well...Nu prea shtiu ce a fost in capul meu aseara10
Sa incepem asha cu inceputul...
Ma numesc Catalina,sunt din Constantza,am 20 de ani4...
Ce caut eu aici?Sa zicem ca sunt proaspat indragostita de anime...De fapt de'abia mi'am dat seama ca imi plac animele.Primul anime pe care l'am vazut a fost Kaiketsu Zorro,apoi Sailor Moon de care eram aproapre obsedata..Eram shi eu micutza...De atunci shi pana acum nu shtiu sa mai fi vazut vre'unul-poate nu mi'am dat seama.Anyway..acum am inceput sa ma uit la Rurouni Kenshin impreuna cu cel care m'a introdus in lumea asta,sa zicem10,shi va urma Gravitation(daca love_yuki_eiri e asha indragostita de yuki,tre sa fac shi eu cunoshtintza cu el nu'i asha?Shi'apoi e pt fete,nu?)Dar ashtept recomandari...
Deci cum ziceam ca sunt noua shi incepatoare,nu ma pun cu voi...Sper sa nu ma luatzi tare4..Vreau sa invatz de la voi,that's the main reason.3
Hmm,acum ce sa mai zic?mersi fetelor pt mesaje...I'm syill waiting..4
Shi sa'tzi raspund la intrebari Christmas Light...Animele mele preferate..Inca nu ash putea sa raspund la intrebarea aceasta,dar imi place mult Kenshin,iar pe Sailor Moon nu l'ash putea uita,chiar daca pare copilaresc,pt ca cu acesta am crescut,e anime'ul copilariei mele.Cred ca toata lumea simte asha,nu?Ascult muzica de calitate,cel putzin asha imi place sa zic.Urasc manelele din toate incheieturile,shi populara,lautareasca.Imi plac baladele shi bluesurile.Imi place sa cant,ador asta de fapt.Dar ascult shi RnB,House,Alternative..Depinde de starea mea de spirit.
Citesc manga?Nu22Dar vreau de acum sa fac lucruri pe care nu le'am mai facut shi lucruri care nu mi'ar fi dat niciodata prin cap sa le fac.
Da,sunt anul 2 la facultate...
Ashtept shi alte intrebari...Shi ashtept sa va cunosc pe totzi..

Vicious

In privinta starii tale de spirit fi fara grija ca toti am trecut prin asha ceva(cred...).Important este sa iti formezi o viziune clara asupra a ceea ce doresti.Ma bucur ca si cei mai mari se mai uita la desene(mai mari decat mine).In privinta manga si eu sunt la inceput deci nu esti singura.....
Bine ai venit pe Animezup, Catalina ^^
Si eu tot anul II sunt, la informatica. Tu? Ce studiezi?
Btw... de unde frica aia de spam? Atata timp cat nu scrii mesaje de un rand-doua, nu iti spune nimeni nimic 21 Si nici chiar atunci... doar daca intreci o limita 10
Sper sa iti placa pe site, incercam sa fim cat mai prietenosi cu toti!
Happy posting ^^

Copilash

Hey,thanks pt mesaje...
Studiez managementul..4
Nu e frica de spam,ca shtiu ca nu ash putea face asha ceva,imi place sa scriu,shi sa dezvolt...mul shi bine10,dar la fiecare mesaj fiecare din voi "NO SPAM!"....Voi are the maniacs10
Pai imi place pe site deja...shi cunosc doi dintre cei cu vechime,ca sa zic asha10...
Thanks for everything shi abia ashtept sa va cunosc mai bine.3
Mamy mea frumoasa!Sa stii k aici e puiu tau sa aiba grija de u...taty nush pe unde bantuie da nu e nimik!!Luw u mamypupicpupicpupic

Copilash

Puiule dragalash shi dulce...Shi eu poopi,shi'tzi promite mami ca va avea grija de u,de fiecare data shi mami shi tati vor fi mereu langa tine,no matter what.....Shi s'ar putea ca eu sa fiu mult mai aproape de u,in curand..Love u bebe!Muuult de tot.pupic
Ultimele doua posturi .... am ras cat se putea 21 se vede ca voi doua va cunoasteti deja!

Buna Catalina ,eu sunt Cristiana! Bun venit pe ANIMEZUP si sper ca te vei distra cu noi! Esti MULT mai mare ca mine ,asa ca ma inchin tie. Daca vei incepe sa citesti manga te asigur ca nu o sa o mai dai jos din mana/de pe ecran 10

edit:era sa uit. Mersi mult de urarea de pe shoutbox 9 am apucat sa o citesc si m-a bucurat enorm! pupic

Copilash

Cu placere micutzo10...ce daca eshti mai mica ca mine..Crede'ma ca in ceea ce priveshte animele..eshti mai mare10,ai un avantaj.Eu itzi urez la multzi ani shi sa creshti mare,frumoasa shi deshteapta10.Shi mersi pentru primire..Da...Shi nu trebuia sa razi,ca e cat se poate de serios.Stai sa afli cine e tatal10.Poate o sa razi shi mai tare...
Poopici multzi shi distractzie placuta azi..pupic