Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Test
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
c)origami ?? : d
hmmm....cati Uchiha mai sunt in viată?
a) Doar Sasuke
b) Itachi si Sasuke
c) 3
d) 2
Ehe...la c si d nu mă mai refer la sasuke si itachi... sper că intelegeti. : d
Well. Din cate stiu eu dupa moartea lui Itachi au ramas doi adica Sasuke si Madara. Cum Madara nu e scris la variante raspunsul este a)

Cu cine e in echipa Itachi? [lipsa de inspiratie]
a)Kakuzu
b)Pain
c)Deidara
d)Kisame
Uite ca am ajuns si eu sa raspund ^^ . Dear , raspunsul meu este d)Kisame Hoshigaki , ar trebui sa stiu cate ceva despre mostruletul asta , nu ? :]] Monster of the Mist Hidden asta mi`a placut la el :]] . Pai sa trecem la test :

Voi stiti ca , Kisame este un nukenin si , inainte sa moara parca 39 , s-a luptat cu o echipa formata din 4 membri , doi dintre acestia fiind Jounini , iar restul de doi Chunini Acesta a fost :

a) Sunagakure ( Satul ascuns in Nisip ) - Temari , Kankurou , Gaara si Matsuri [ nu garantez ca aici am scris bine , habar nu am cum o cheama 21 ]
b) Konohagakure ( Satul ascuns intre Frunze ) - Sakura , Sai , Naruto si Yamato .
c) Konohagakure ( Satul ascuns intre Frunze ) - TenTen , Neji , Lee SI Gai Senesei .
d) Sounds ( Satul Sunetului ) - Tayuya , Jirobo , Sakon , Kidomaru .

Sa va vad ^^ .!
Raspunsul la intrebarea ta este c)Konohagakure ( Satul ascuns intre Frunze ) - TenTen , Neji , Lee SI Gai Senesei


Well the next test is:

Pana la cate cozi a ajuns Naruto?
a)4
b)7
c)8
d)9

Usor >.<
Pana la 4 19 deci raspunsul este a)4 ...

In Naruto Shippuden , era un baiat care avea si el un demon in el , iar acesta avea un jutsu cu baloane , acela era ...

a)Yagura-sama
b)Utakata-sama
c)Yugito-sama
d)Kisame Hoshigaki


Sa va vad 15
Scuze Haku raspunsul e gresit. Raspunsul corect era c)8. Iar raspunsul corect la intrebarea ta este Utakata. Cu ocazia asta mi'am amintit si eu cine este Utakata 21

Ce vis are Naruto? [lipsa de inspiratie >.<]
a)Sa devina regele ramenulu
b)Sa devina Kokage
c)Sa il omoare pe Pain
d)Niciunul
b) sa devina hogake dar cu siguranta nu ar fi exclus nici a) 21

Care era initiateiva lui Pain?

a) sa distruga lumea
b) sa provoace durere
c) sa ii omoare pe toti
d) sa aduca "pace" in lume
d) sa aduca pace in lume

Cine l'a pus pe Itachi sa isi omoare clanul? [prea usor >.<]
a)Batranii satului
b)Nimeni
c)Clanul
d)Nu el si-a ucis familia
a)Batranii satului

Cine il ia pe Sasuke dupa ce se termina lupta cu Itachi?(usoara)

a)Karin
b)Naruto
c)Madara
d)Jiraya
Am zis Nu , si tot nu m`am putut abtine sa nu raspund , si sunt sigura ca iar o sa gresesc :]] . Raspunsul meu este d) sa aduca "pace" in lume , mama da ce pace :]] ...

In Naruto Shippuden , era o fata care se tinea dupa Utakata-sama si care il numea " maiestru " , lucru care il irita , acesta fata se numea :

a)Hanare-sama
b)Guren-sama
c)Hotaru-sama
d)Fuen-sama
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46