Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: "De ce?" game
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Ohoo dar cate motive nu am 21
In primul rand astept vacanta deoarece atunci nu o sa mai fie nici un profesor care sa ma streseze cu teste si ascultari; pot sa stau fara sa mai fac teme; si nu in ultimul rand.. o astept deoarece in vacanta voi putea in sfarsit sa dorm pana la 12 fara sa ma trezeasca nici un ceas enervant 21

De ce sunt beculetele din Buc atat de urate (cel putin dupa parerea mea17 )?
Pt ca cei care au ales beculetele aveau gusturi proaste si poate ca si modul in care au fost puse afecteaza...ca dupa si cum sunt puse dau o impresie frumoase....dar in fine... pe mine ma bucura ca desi nu sunt frumoase sau bina aranjate sunt acole in fiecare iarna si arata ca le-a pasat...macar sa dea o impresie buna.

Next: De ce am impresia ca vacanta asta nu va fi prea frumoasa? (pt mine)
Pentru ca vei merge la bunica dar te va bantui vecina ei care e moarta si te vei da cu sania in parau si vei ingheta ca zapada va fi de doi metri(yo's pe-aproape de ei)...Ce iamginatie am >.<"...

Next4e ce am impresia ca o sa iau 0,30 la teza de la mate? 21
Next4e ce am impresia ca o sa iau 0,30 la teza de la mate? 21
Iti zic eu de ce ai tu aceasta impresie>_<
Pai:
1)Nu ai invatat deloc sau doar putin deoarece nu intelegi nimic de la prof/a
2)Vrei sa nu le la niciunul din clasa ta si le zici ca ai impresia ca o sa iei 321
3)Asa crezi tu ca se va intampla:-p

next: de ce nu suportam noi scoala>_<?
deoarece e plictisitoooooaaaaaareee si adormi in timpul orelor. crazy 37
next: De ce ne dau teme profii/profele???( :99: de ce doamne,de ce?)
Pt ca, ei cred ca prin asa ceva noi invatam mai usor si ne ajuta mult pt a intelege exercitile si etc. Dar cand ne dau 20 de exercitit pe zi atunci domne, e exagerat si sa fiu sincera uneori cand nu am chef nici nu le fac si inventez o minciuna si profesoara spune" maine sa-mi arati tema" si eu spun " da, Sa traiti" si apoi in pauza cer tema, o fac si am scapat doar cu o tema. Dar ori si cum eu cred ca ne dau teme ca sa ne dea de lucru si sa nu putem noi sa ne distram.

Next: De ce unele personae iti fac rau cand tu nu le-ai facut nimic?
A: Pentru ca tu esti mai destept ca ele si nu te pui la mintea lor de gainusa >_> gandesti mai mult si zici sa ii lasi in durerea lor >_> ca si asa sunt prea paraleli cu lumea... asa ca ii lasi in pace >_> si in plus te-ai plictisit sa te iei la cearta cu toti [ lipsa de imaginatie -____- ]

Q: De ce imi plac emoticoanele? 5
Deoarece sunt adorabile si colorate. Pe deasupra, iti exprima sentimentele si te amuza in acelasi timp... Cui nu ii plac (nu e vorba si de mine aici!)? :love:

Next: De ce imi vine sa sar de la etaj acuma? (nici eu nu stiu...) :eto:
Pentru ca vrei sa dovedesti ca exista forta gravitationala care e de neinvins si care te atrage intotdeauna jos spre pamant si nu ne lasa si pe noi sa ne distram putin plutind fara directie prin aer.

Next: De ce Orochimaru e personajul meu preferat de la Naruto? 8
pentru ca e un naga sub acoperire... este absolut normal, nu trebuie sa-ti faci griji. oamenii sunt fragili si usor influentabili, iar naga sunt maestri in influentat...

de ce sunt atatea cranii pe aici in ultima vreme? O.O
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13