Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ohayo all ^.^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Lonna

Hi everybody! ^^ So, anime-urile mele preferate sunt Claymore, Yu Yu Hakusho, Kanon, Kaleido Star, Death Note, Rozen Maiden, Clannad, Air Tv etc. Ascult muzica japoneza, dar in general ascult orice melodie care imi place, indiferent de gen (in afara de manele si populara). Manga nu prea citesc decat foarte rar. Ma bucur sa gasesc pe acest forum cativa useri pe care ii cunosc ^^ Daca mai aveti intrebari....?
Buna, Lonna! Bine ai venit pe Animezup!
Vad ca nu ai gusturi rele in materie de anime! Cel putin in ceea ce priveste Claymore si Death Note 3
Din muzica japoneza ce iti place? Ai auzit de The Brilliant Green sau de The Pillows?
Happy posting ^^
Ohayoo Loona!
Intai de toate welcome si distractie placuta pe forum!
Si acum intrebarile...
1.Ce alte hobby-uri mai ai in afara de anime?
2.Ce personaj preferat ai si din ce anime?
3.observand ca-ti place muzica japoneza...Ce cantaret/a il/o preferi?

Hadrianvs

Buna Loona ...
Iti urez si eu bine ai venit ... asa cu mi-au urat si altii mie ... ca si eu sunt nou pe aici ...

Desi nu stiu in ce masura o sa fiu activ pe aici ...

Totusi .. sper sa te distrezi pe aici ... am impresia ca o sa iasa bine cu site-ul asta ...

Eu nu iti zic de spam sau alte chestii ... fa ce vrei ! [sunt asa de iresponsabil = adica nu sunt responsabil de site ca adimnii si moderatorii ... si indemn la haos ...]

Acum serios distreaza-te dar ai grija ca libertatea ta sa nu ingradeasca libertatea celorlalti ...

Salve!
Laliho Lonna!!Welcome pe Animezup!Yo sunt Andra sau Angeli(km vrei tu sa imi zici).Sper sa te acomodezi repede.Nu imi mai ramane sa iti spun decat have fun,spor la postat si NO SPAM!!Pana data viitoare...Ja Ne!

Lonna

Thanks all ^^ si acum sa raspund la intrebari:
1)Nu cred ca am ascultat vreodata The Brilliant Green sau The Pillows....dar voi incerca ^^ ;
2)Alt hobby al meu ar fi cititul;
3)Personajul meu preferat este Teresa din Claymore, pentru ca imi place la nebunie caracterul ei, cum arata si faptul ca este puternica si nu are nevoie de puterea de youma ca sa invinga;
4)Momentan cantareata mea preferata este Riyu Kosaka;
5)Don`t worry, voi avea grija cu spamul ^^