Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Am aparut si pe aici ^_^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
salutari la toti! Smile
Adri desu!
am tot amanat, dar vacum, uite ca am ajuns si pe aici!

sa spun asa ceva despre mine....
sunt foarte vorbareata si mai nebuna de fel :36: asa ca nu va speriati 4 ...
sunt socialbila si prietenosa, dar mi s-a mai spus ca ma si supar repede [ nu inteleg de ce...]

altele...
Imi place sa citesc, sa desenez si sa si sciru....imi place sa ascult muzica si sa mananc si sa pierd timpul... si bineinteles ca si Anime-urile...

cam atat... k nu stiu ce sa mai zic...daca aveti intrebari, spuneti!4
Hello Adri and Welcome!
Inainte sa uit:Care este anime-ul/-urile tau/tale preferat/e?(desi e cam clar ca e Inuyasha)
Ce muzica iti place?
Uhm...cam atat...
Hope you'll have fun around here!
Cya
Buna, bine ai venit pe Animezup!
Sper sa iti placa aici!
Acum, e randul meu sa te iau la intrebari 4 Manga iti place sa citesti? Daca da, ce fel de manga-uri?
Si ce parere ai pana acum de forumul/site-ul Animezup?
Cam atat... have fun si sper sa ne mai vedem pe forum!
Hy hy Adri...Pai,intai de toate bun venit in familie si sper sa te simti bn alaturi d noi!
Si acum o mik intrebare:Ai vreun personaj preferat din Inu?Dak da,kre?
am mai incercat dar nu a mers....sper sa mearga acum sa raspund....

Flaw, mersi mult de urari.... 4
De manga? Daaa...imi place sa citesc manga...pacat ca nu se gasesc mai usor pe la noi de cumparat ( desi asta nu m-a oprit sa nu comand cate ceva sau sa ma duc la Nijikon sa-mi cumpar..)

Am citi Inuyasha pana unde a aparut( I'm so addicted too Inuyasha) si YuYu Hakusho( clasicele) si apoi am citit...pai...cam tot ce am gasit...
Defapt prima manga pe care am citit-o a fost Black Cat si...mi-a placut la nebunie....
si am citi mai mmulte...si cateva Shojo manga, fantasie ( DNAngel mi-a placut mult....) si mai multe...( nu o sa le insir pe toate...)


site-ul mi se pare super....imi place ca are de toate!! si tema asta de iarna si ce a fost...astea imi plac mult!!4

teea, mersi de urari ...
anime-ul meu preferat este intr-adevar Inuyasha...dar mai mult cred ca e ca un clasic...unul care nu se invecheste si nu te poti satura de el)
apoi imi place foate mult Nana si Ouran Kokou Host Club...si muuuulte....am o lista lunga..dar nu pot sa fac un top, care imi plac mai mult..... 4

Muzica...hm...pai...ascult cam de toate( in afara de manele ) , desi mai mult as spune ca rock ( Linkin Park fan!!)...si am dat-o de ceva vreme si pe J-muzic( defapt J-rock- ...I just love The Gazette!!!) si muzica din anime-uri....

Usagi-chan, mersi mult pt primire! Sunt sigura ca ma voi simti bine in familie!
Personajul meu preferat din inuyasha este ...pai...Inuyasha . Imi place de el pentru ca nu este chiar un personaj imposibil...adica...o persoana ca el se poate gasi, incapatanat si totusi bun, vrea sa fie inteles, sa fie singur dar in acelasi timp vrea si prieteni.... ( plus ca e asa dragut cu urechiile lui...4)
apoi mai e Kagome...un personaj exceptional pe care il am ca si model in viata...
si sa nu mai spun de dragul meu Sesshy.... 4....

va multumesc inca odata pentru urari!!
voi fi plecata din tara vacanta asta asa ca ne vedem pe aici dupa ce ma intorc 3

Ja ne....
Laliho adri_yume!Si Welcome pe Animezup.Sper sa te acomodezi repede.Intrebari nu am...deocamdata.Nu imi mai ramane sa iti spun decat have fun,spor la postat si No Spam!Pana data viitoare...Ja Ne!