Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: inca un nou venit ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Shoshoney

Hello!! Sunt Alexandra am 14 ani sunt din Bucuresti Smile sunt "noua" in taina anime-urilor 4 deci nu prea am multe anime-uri la activ 4
Ce am vizionat pana acum.. pey .. Blood+ [:love:], Gravitation[:love:],
Muteki Kanban Musume, Slayers,
Vampire Hunter D - Bloodlust. La ce ma uit..? la Naruto, Spiral :X, Trigun. Sper sa ma simt bine pe aici si sa nu fac spam 4
Iti uram un calduros: "Bine ai venit!".Ne bucuram sa te avem printre noi.Iti doresc sa-ti faci multi,multi prieteni care sa te ajute si sa poti discuta cu ei.
O intrebare importanta este: "Ce parere ai despre Animezup?"
Happy Posting! :3:

Shoshoney

Imi place cum arata forumul Smile O parere foarte buna 4 Bine.. inca nu pot sa-mi creez o idee, fiind noua nu am vazut tot ce poate oferi forumul 4
Un "Bun venit pe Animezup!" si din partea mea!
Sper sa iti placa aici!
Si ca sa iti raspund... forumul, mai bine zis site-ul iti ofera jocuri, un board oekaki unde poti desena, un shop RPG si avem si un site, Extra Animezup unde poti citi informatii despre manga si anime, poti descarca anime si manga si poti viziona anime. Manga nu 10 Manga poti doar sa descarci... dar cine stie, intr-un viitor apropiat poate vom permite si citirea on-line a manga-urilor.
Happy posting ^^