Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Tema noua! Kawaii orange
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Noua tema este gata!
Se numeste Kawaii Orange theme! A fost trecuta ca default insa daca folositi alta tema e nevoie sa o schimbati din panoul de utilizator!
Ii multumesc pe aceasta cale lui Autumn Shadow, care a facut banner-ul!
Sper sa va placa!
Este foarte faina :X:X nu e portocaliu culoarea mea preferata dar tot imi place...mai ales iconurile de la fiecare sectiune ....de la forum...faina ideea ^__^
Iar bannerul si mai si...chiar m-am gandit cand l-am vazut.."hmmm scris cu aripi din astea foloseste si dana " 4...si apoi am aflat ca e facut de el...o sa devina ...super buna in CS2 sau ce foloseste....ok...byyee...si spor la lucru in coninuare ^__^
Yep, mie una imi place noua tema, in special bannerul... Oare cine l-o fi facut... Tare interesant... Chiar mi-as dori sa cunosc persoana... 39 65

Pe langa banner, tema in sine imi place chiar foarte mult. E tare simpatica, in special butoanele de la forum cu fetite cu freza portocalie si kanji de pe fundal.

[PS: Mersi pentru credite hug]

Edit:
@Ani
Multumesc... ^^" Nu folosesc CS2, nu am putut sa il instalez. Tot cu batranul 7.0 lucrez.

Nova

sunt sincera acuma tema asta imi aduce aminte de varamea de 9 ani 22 ceva mai modern ...stiu si eu ar fi ok era buna prima chiar nush de ce ati schimbat-o ...acuma pe de alta parte ma gandesc si la jumatatea masculina care mereu cand intra pe forum vad sus o fetita dragalasa care zambeste & tra la la + orange pai ce sa creada un tip de exemplu care vine in vizita 21 ? something like ...dude could you be more gay ? dak va place treaba voastra dar asa vad lucrurile din perspectiva mea
Portocaliul nu e o culoare de fata 10
Pe langa asta, teme negre sau inchise la culoare sunt pe mai toate site-urile. Portocaliul nu e asa des intalnit. Oricum, vom pune in curand si o tema neagra... Nu prea mai am asa mult de lucru la ea.
Astfel, le vom satisface gusturile tuturor.
P.S. Jumatatea masculina ar fi atrasa mai degraba de o fata decat de un baiat 65
Portocaliul nici eu nu cred ca e o culoare de fata (mah ,daca era roz eu imi dadeam demisia de aici XD) . Uite o sugestie mai simpla: schimba culoarea temei . De unde e portocaliu pune negru si asa iesa ceva alb si negru. Sau daca te enervezi (eu as fi in stare ,chiar daca nu mi-ar reusi) sa inlocuiesti pe rand portocaliul cu fiecare culoare din curcubeu . Si asa cine uraste o culoar o puna pe cea care ii place cel mai mult din spectru. Dar e multa munca cred...
Chiar atat de greu nu ar fi dar ar fi extrem de plictisitor si de minutios... Mai bine fac cateva teme in plus si gata. Teme diferite, ca poate nu va arata bine aceasta tema in alte culori.