Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

hiei-chan

Hi cred ca ma shtitzi nu sunt hiei-chan de pe m-a dar voi ce mai facetzi pai eu de-abea am implinit 11 ani pe 29 oct shi acum de mihail shi gavril mai e ziua mea ma cheama shi mihai shi gabi sunt din Calarasi shi imi place tare mult pe manga anime.Va intreb cum este sit-eul k eu nu shtiu sa imi spuneti shi mie o parere despre el.Ok pa pa.
Buna hiei-chan ^__^ pai cred ca esti teo4ever de pe m-a..hmmmasa-i?4 nu conteaza...de abia ai implinit 11 ani?eh sa cresti mare si sanatos ^__^...Pai site-ul e foarte fain chiar imi place faza e ca trebuie sa mai posteze si lumea ca majoritatea sunt nou0veniti si apoi nu le mai pasa de postat in fine nu sunt toti asa ^__^ sunt o tona de chestii de vorbit pe aici iar userii si mai de treaba te vei lamuri singur pana la urma ...asa apoi mai am si eu niste intrebari...well...ce muzica asculti?ce formatii?ai vreun actor preferat?vreun film preferat?o carte preferata?culoare preferata?hobby-uri ai?daca da care? si te-ai prins despre ce e vorba in fine..byyee

hiei-chan

Black Sugar nu sunt teo4rever shi sa trecem la subiect10ai asc muzica Rap mai des shi manele rar mai asc shi muzik ushoara.Formatzia mea preferata este 50 Cent dar a ta?Actorul meu preferat este anonimous nu am niciun actor preferat dr sper sa-l gasesg dar tu??Oh am film preferat shi se numeshte MR Bean Holiday's e funny dar tu ce film preferat ai?Nu citesc cartzi ma rog decat cea de romana la sc dar tu?Culoarea me preferata este ROGVAIV nea a ta?Hobby-ul meu este sportul sunt pasionat de sport mai ales de hand-ball cred k acum la sc o sa jok k am sportul shi footballul mai imi place mai ales hand ball la football sunt prea multe accidentari dar la handball nu dar tu ce hobby ai ai vre unul dak nu nu buuuuuuuuuuuh bye!!!!!!
Bine ai venit pe Animezup, Hiei-chan! Sper sa iti placa aici si sa iti faci noi prieteni!
Imi place culoarea ta preferata, tare original 21
Vad ca deja ai inceput sa te integrezi pe forum si ma bucur!
Distractie placuta in continuare si vezi ca avem si jocuri si voi adauga in curand si jocuri noi 3