Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna la toata lumea!!!!!!!!!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

loveless4ever

Ma numesc Andrada, am 18 ani si sunt din Focsani.
Ador anime-urile in special cele shounen-ai si yaoi. Anime-ul preferat este Gravitatie fiind primul shounen-ai pe care l-am vazut.
Imi place foarte mult japoneza si sper sa reusesc sa o invat. Este grea, dar cu putin efort voi reusi.
In afara de Gravitatie am mai vazut Sukishio, Kaleido Star, Spiral, Yuyu Hakusho, Kiddy Grade, Mirage of Blaze,Inuyasha si cam atatea.
Citesc Graviation manga, dar si reviste manga cum ar fi Manga Anime, Anime Mania si Project Sakura.
Hobby-urile mele sunt: cititul(e pe primul loc), desenul, sa scriu povesti si limba japoneza.
Cate ceva despre mine: pai...sunt o fire sociabila, inventiva, mereu pusa pe sotii si nu pot sa stau locului nici o clipa. Ador sa scriu povesti si sper ca pe viitor sa imi pot face o culegere cu aceste mici creatii. Cam atat.
Sper sa ma simt bine aici si sa imi fac o multime de prieteni.

JA NE....
Ohayo.Se pare ca avem multe lucruri in comun :imi place si mie japoneza,suntem sociabile,amandoua adoram Gravitation.Hobby-urile sunt aceleasi cu mici exceptii in ce priveste cititul(nu-mi plac operele literare,desi pana la urma le citesc 21 ).Vreau sa te simti bine la noi,sa-ti faci multi prieteni.
Succes la postat si sa ne vizitezi cat mai des posibil.
buna ...^__^ pai in primul rand spor la postat and have fan apoi...
...la vastra m-ai luat 10...cu doi ani..eh nu conteaza...ma bucur ca iti place japoneza..:X si mie imi place si si eu vreau s-o invat doar ca nu prea ma timp...si la hobbyuri semanam doar ca la mine e desnul pe priml loc,apoi cititul si apoi japoneza...si inca o data spor la postat and...huuggg...^_^ sper ca ne vom intelege cat mai bine

hiei-chan

Hi sper sa te distrezi pe site eu deja m-am obisnuit shi mie imi plac anime-urile foarte mult mai ales Naruto este cel mai frumos eu am 11 ani shi sunt din Calarashi ma Cheama mihai shi imi pare bine de cunoshtiintza.shi cu asta 103 .Shi spor la postat .Hve fun
Bine ai venit la noi pe forum, Andrada!
Nu ai gusturi rele chiar daca nu pot spune ca ar coincide cu ale mele 10
Sper sa reusesti sa inveti japoneza si sa ne explici si noua pe urma anumite cuvinte 21
Distractie placuta pe Animezup si spor la postat!