Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hello
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Ireth_Death

hello....i'm Ireth ...well ce pot zice despre mine....imi plac anime-urile enorm de mult....au devenit o parte din mine....ca hobby-uri pot sa zic ca imi place enorm sa fac poze si sa citesc...hmm cam atat.....nu-mi place sa vb despre mine
Welcome Ireth to Animezup , ei bine vad ca nu ai dat prea milt info despre tine , why not 108 , pai ai putea sa spui ce anime-uri iti mai plac , ce fel de muzica asculti , ce hobbiuri ai ... daca vrei .:->
In rest iti urez happy posting aici pe forum si sa-ti faci o multime de prieteni .
hello Ireth_Death
bine ai venit pe animezup
well cliseicul protocol : sa nu faci spam, sa fii cuminte si sa te intelegi cu majoritatea lumii...bla bla bla[Imagine: yawn.gif]

in schimb sunt curioasa si eu la randul meu ce animeuri iti plac
ce muzica (gen + exemple)

iti place pestele ? [Imagine: 959670.gif] (mie da)

nah, nu stiu ce sa mai zic 39 iti mai urez inca un WELCOME mare si cald hug

[Imagine: bye.gif]
Bun venit pe Animezup, Ireth_Death!
Tin sa te felicit pentru faptul ca iti place sa citesti! Nu prea se poate spune asta despre tinerii din ziua de azi!
Vad ca deja ai inceptut sa te acomodezi cu site-ul asa ca nu imi ramane decat sa iti urez distractie placuta in continuare! 3

hiei-chan

Hi Ireth Im Mihai .dAR TU . eu am 11 ani shi sunt di cl sper sa nu faci spam shi iti doresc reply-uri atat de luuuuuuuuuuuuuuungi sa ajunga cat o pagina,sper ca te intzelegi cu noi vad ca ti-ai facut upgrade mai mare deact mine eu nu gasesc versiunea (ma refeream la posturi).Nu spam and un luuuuuuung shi draguuuuuuuuuut STAI CA UITUSHI CUVANTU' a gata mi-a rasarit o boaba hApPy PoStInG