Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

dumianime

Buna! ma numesc Dumitra,am 11 ani imi plac animeurile nici extrem de mult,dar nici chiar deloc...sunt din bacau,si voi incerca sa ma adaptez forumului repede...stiu ca na trebuie sa fac spam ..am citit regulamentul....sper ca ne vom imprieteni repede.
wow... me impressed. ^^

welcome among us, dumitra!

(uhh... eu vb romana, mai mult romgleza cu neologisme japoneze... daca nu intelegi ce-am zis, sa-mi ceri sa-ti traduc, k?)

Ja ne!
Hey Dumitra...nice name 4...inca unu...^ ___ ^ sa ma duc si eu sa fac reclama la site 21 poate mai intra membrii...asa acum mai on topiv pai si eu ador animeurile si spune-ne mai multe despre tine adica ce muzica asculti?care e formatia da preferata?dar animeurile [refrate?mancarea preferata?culoarea preferata?stilul de imbracaminte etc etc....so stiu ca te-am secat dar imi place sa pun intrebarile astea...so hope that we'll be good friends...see ya later ^ __ ^
Better now than latter ...
Bine ai venit pe animezup , sper sa te distrezi aici .
Se pare ca ai citit regulamentul , foarte bine , nu pot sa-ti zic mai multe decat atat happy posting :36: