Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heeya !!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Nova

Asa mai ...mai ...de unde sa incepem noi....:->
Nume : Miruna
Nickuri : bloody girl ....kathy....wanda etc
Varsta : ** ( informatie secreta mey .... incercati sa ghiciti :-> )
Trupe preferate = multee....Linkin Park...Snow ...Sunrise Avenue s.a
Actori preferati = Hayden Panettiere ...Milo Ventimeglia (desi sunt sigura ca nu ati mai auzit de numele astea 21 )
Anime-uri favorite = Bleach...Death Note...Blood+...Lain Serial Experiments...Naruto...Jigoku Shoujo...
Seriale = Heroes ...Supernatural...Smallville ...Traveler...Joey..imi plac mai mult cele SF (orice dar nu telenovelele :31Smile
Hobby-uri = cand mai am timp merg la scoala de arte...desi ma cam duc din an in paste ....desenele le fac mai mult acasa
About Me = va las pe voi sa trageti concluziile
cam atat fratzilor si asa zici ca am scris roman aici 21
see ya !!
Laliho Reira!!Si bun venit pe Animezup.Ma bucur ca una dintre cele mai de gask fete de pe aplus se afla aici.Have fun,spor la postat si nu uita regula de aur:NO SPAM!Pana data viitoare...Ja Ne!
Bun venit noua sis pe Animezup ,sper sa te simti bine alaturi de noi,sa-ti faci multi prieteni.Aici suntem ca intr-o familie,ascultam de propunerile tuturor,inclusiv de ale tale.Have fun!& Happy Postting!
Ola Reira, bun venit pe Animezup. Pot sa raspund la provocarea ta? Cred ca ai cam 16 ani. Intradevar de actorii care i-ai spus tu nu am auzit. Acum aud prima data de ei. Despre seriale mi-a placut Smallville. Si acum urmaresc pe Jetix H2O. Imi plac mai mult firmele artistice, dar si unele seriale bune. Sper sa iti faci cat mai multi prieteni Have fun si NO SPAM smile
heeyy...sau buuunnaa saudoar sallutt..uhm care e mai fain?21 dupa cate vad ai ceva simt al umorului?poate nici nu ti-ai dat seama dar l-ai folosit un pic in post..m-ai facut sa rad un pic...ok sper sa ne imprietenim poate ma trezesc ca te am in lista de mess si nu stiam pana acum21 mi s-a intamplat de multe ori...asa pai..la varsta..hmm 14/15 ani?4zi-mi intr-un mesaj daca am avut dreptate...4la animeuri preferate stam cam la fel doar ca eu am inca o mie21 uuuuu you lie linkin park welcome in the club...hmmm ok se yaa