Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: about me:-"
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Lycoris Vampire

hy^^ aniemzup-ul e asa d cute8 e cu adevarat prietenos^^numele meu e cristina[dar nu suport s ama strigi asa65] am 14 ani sunt in brasov probabil in romania @-@'...21....fac scoala d arte ador sa desenez^^:X:X:X:X sunt un fel d profa la manga-anime curs la centrul musashino^^ iubesc orike manga8:X:X:X:X:X...sunt rockeritza uite hi5-ul meu http://lyoris-vampire.hi5.com am uitat "c"-ul cand a scris link-ul so...^^hug ador sa-mi fac prieteni^^ fac orike pt a ajunge unde vreu^^ as vrea s aajung la nijikon la otaku la toate activitatile46..da nu pot intotdeauna deci^^
ador yaoi :X:X:X:X cred c apreferatele mele printre primele in topu' meu sunt"gravitation' sukisyo" junjou romantica si okane ga nai restu sunt mai in jos^^
ador s afac cosplay 24 deci dak vedeti la otaku sesiunea din 2010 o tipa cu parul luung si roz si o tipa cu paru scurt si albastru s astiti ca sunt eu si cu prietena mea facem cosplay sukisyo 24....dak vrei sa n imprietenim65...id-ul e scris la profilul meu sohug^^ cam atata despre min..
p.s you can call me Ly or...you can't call me 24
Bine ai venit pe Animezup, Lycoris Vampire!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
hy Ly 21)

eos kmy.. incantata de cunostinta4>..

deci... happy posting 4 shi catve aintrb 19

1. care e formatia ta fav?
2. de ce iti plac animele.. si manga?
3. ce parere ai despre emo kids?
4. iti place pastravu?:X
5. iti place sa mesteci guma? [ doamne ce intrb mai pun shi eo24 ]

asha shi cam atat...39...

distractie placuta pe forum pupic