Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutarreeeeeee!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

xXxAdaxXx

buna! ma numesc andrada, dar prietenii imi spun ada, am 12 ani , sunt din tg-jiu, ador animeurile si in general ascult muzica rapp, hiphop si rock: eminem, 50 cent, parazitii, ombladon, evanescene, tokio hotel, cinema bizarre etc....
sunt blonda :help: si am ochii albastri, inaltime 1,65 din cate imi aduc aminte si 37-38 kg
sunt nebuna dupa baieti 65 toata ziua sunt cu prietenele mele prin parc si ne uitam dupa baieti xDD:chuu::love: :perv:
imi place fffff mult germana si am o obsesie sa scriu in limbaj de mess si sa pun multe emoticoane. ma abtin cu greu si scuze daca mai am vreo scapare
4
sunt cu creerul pe off asa ca nu va speriati daca scot porumbei din gura pe aici :dizzy:
si cam atat Smile
daca aveti intrebaari doar spuneti si o sa va raspund
Man sieht sich bye
Bine ai venit pe Animezup, xXxAdaxXx!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
welcome, addahug
blonda, ochii albastrii (you are exactly like one of my BFF^_^)
-ai zis ca esti din tg-jiu, mai exact din ce comuna 4?(don't ask... I have relatives there^^)
-Evanescence, Tokio Hotel:X iti place si Linkin Park?
e ok chestia cu emoticoanele... I also love to use them :pls:
esti foarte amuzanta, nu mai puteam de ras cand ai recunoscut chestia cu baietii(you remind me so much of my best friends[they even scream when they see cute boys24] cineva trebuie sa le tina mereu in frau[always me 20 ] )
-ce gen de filme iti plac?
-care este melodia ta preferata?
-iti place literatura?
sper sa-ti faci cat mai multi prieteni pe animezup(I'm one of them, aren't I 4 ?)
bye bye :bye:

xXxAdaxXx

mersi mult :X
sunt din gorj mai exact 3
nu imi place linkin park 2
imi plak ilmele horror shi comediile
am ffff multe melodii preferate
si da, imi place literatura! :X
sper sa fim prietene!
ja neee!!! :X:Xpupicpupic
Hey ada!Sper sa te distrezi pe zup si sa-ti faci multi prieteni.Am si eu cateva intrebari pentru tine:
1.Iti plac copiii mici?
2.Ai vreun animal de casa?
3.Ai de gand sa faci vreun fic?
4.Daca da, despre ce va fi?
Cam astea sunt intrebarile mele pentru tine.Daca vrei te astept cu un comm la ficul meu Pentru totdeauna a ta(SasuSaku).Bye si astept raspunsurile tale pupic!

!cRaZzZy•KiD!

Buna all! Sunt tot eu xXxAdaxXx, numai ca nu imi mai mergea sa postez si mi-am facut alt cont.

Intrebarile> Buna Amelia!
1. Da!
2. Nu, dar as vrea unul... 2
3. Nu cred, deoarece timpul nu imi permite.
4. Daca o sa fac un fic, cu siguranta v-a fi SasuSaku! (DA, sunt obedata de Sasuke si dupa ficurile SasuSaku! 9 )
Cu siguranta o sa las commenturi la ficul tau!

Ja neeee girls :X