Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ohayo!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ohayo! ^^ Sunt Iofly, Iofuri-chan sau Ioana, cum vreti voi.Ohayo! Sunt o mare fana anime(Death Note, Gravitation, Naruto, ParaKiss, Kaleido Star, Pokemon, Shaman King, Fullmetal Alchemist) si manga - se intelege. Imi place sa desenez tentative de personaje manga si sa pictez, sa scriu ficuri, sa ascult muzica(o fac aproape mereu) si nu orice muzica - doar muzica buna. De asemenea, sunt o fana a teatrului - imi place sa joc dar si sa vad piese. Dupa cum vedeti, in general ador arta. Visul meu pentru viitor este sa plec in Japonia unde sa studiez designul vestimentar. Sper ca imi voi face foarte multi prieteni. Ja ne! scuzati pt al doilea ohayo ...hmm...sunt zapacita de fel ...a da ca tot vorbeam de faptul ca sunt aiurita rau - am uitat sa va mai spun cate ceva despre mine: sunt satena cu pielea f f alba(si ma mandresc), am ochii caprui-verzui, sunt in zodia gemenilor pe 2 iunie 1994. Sunt comunicativa, temperamentala a si era sa uit...hmm...sunt cam baka cateodata sper sa ma intelegeti
Bine ai venit pe Animezup, Iofly_murasaki!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Si imi cer scuze pentru ca m-am prezentat pe topicul altcuiva acum vreo 3 saptamani.....nu citisem regulile, deh - baka desu. A, da - si imi cer scuze pt al 2-lea ohayo. V-am mai zis ca sunt baka.21
konnichi wa Iofuri-chan ^w^
bine ai venit pe anime zup am si eu cateva intrebari -^-^-
1.iti place animeu NaNa?
2.daca da care sunt personajele tale favorite?*
3.ai frati sau surori?
4.care este mancarea ta preferata?
5.iti place de sasuke? (ca la mine nu ¬_¬)
so... cam atat de inca o data welcome and sper fa fim prietene ^-^
Ja ne!
konnichi wa! ^^
bine te`am gasit4 si v`am gasit 4
nu l`am vazut dar imi place povestea e f tare, cu siguranta o sa`l vad4
am o sora mai mica(mai exact 8 ani jumate) care trece clasa a3-a....e o pacoste....nu vrei sa stii21 dar m`am obisnuit ne mai paruim noi dar ne trece repede4 u ?
poi nu prea sunt genu care se gandeste ce sa manance diseara dar pot sa spun ca nu as refuza salata orientala, pizza(aproape orice fel)...pot sa spun in schimb ca nu prea imi place carnea214, ca fructe ador bananele si visinele4...tie?
asa...sasuke?....hmm....pai da imi place dar nu sunt maniaca4...dc nu il suporti?4

Sloth edit: Incearca sa nu scrii un text intreg in culoare. ^_^