Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Orchid'Xavie

Bun, pentru inceput ma numesc Gica, bine numele meu este Gheorghe, dar imi place sa mi se zica Gica. Am 17 ani si sunt din Craiova. Imi place cel mai mult sa ma distrez si sa 'colind' ... ca animale de companie nu am pe nimeni, aaaa adica stai o am pe vara'mea < glumeam >. Bun, ma enervez repede, mai ales cand cineva se baga unde nu-i fierbe oala, si sunt multe persoane. Ce pot sa va mai spun? Nu stiu, intrebati.

ps: vara mea este cosmina [Kel'Thuzad]
Bine ai venit pe Animezup, Orchid'Xavie!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hey...
Bun venit pe zup sper sa te distrezi ^^
intrebri:
Ce muzica asculti ?
Ce anime preferat ai?
Vei posta vre-un fic ?
Ehh momentan asta sunt intrebarile.
Bun venit pe zup si distractie placuta
Ja ne!
Gicaaaahug Bun venit pe AnimeZup!
Desi m'am suparat sa sti, adica eu animal de companie? sa fim seriosi, adica tu vi noaptea la mine si ma trezesti sa merg cu tine, pe unde vrei tu, asa ca taci din gura. Plus ca ai uitat sa zici/scri ce derbedeu esti, si pentru siguranta celorlalti membri, ii sfatuiesc sa te evite, asta daca nu vor sa ajunga la fel ca tine. Eh, bine nu e chiar asa rau, bine e chiar un prieten adevarat, dar cateodata e super enervant, oricum bun venit!
Intrebari nu am, pentru ca te cunosc de cand m'am nascut si stiu totul despre tine, asa ca nu am intrebari.
:bye:

Orchid'Xavie

Nemo

(09-07-2009, 09:17 AM)Nemo A scris: [ -> ]Ce muzica asculti ?
Ce anime preferat ai?
Vei posta vre-un fic ?

Muzica - ascult cel mai mult Puya, Codu' Penal... sper ca ai inteles ce fel de muzica ascult 4
Anime - nu prea vizionez anime-uri, pentru ca nu am timp si in plus nu prea sunt pasionat... adica am vazut cateva episoade din Naruto si asta din cauza lui Cosmina, in rest nimic mai mult.
Fic - nu voi post niciodata pentru ca nu gasesc nimic interesant si in plus sunt baiat, nu imi petrec timpul stand sa scriu, si inca un plus nu am timp.

Tnx de 'bun venit' sper sa devenim prieteni


Cosmina

Bun vad ca deja m'ai facut de ras x_x sper sa nu iti dai drumul la gura si sa incepi sa zici tot ce fac. Oamnei buni nu sunt asa rau, nu sunt dracu, sunt un om normal, asa ca nu o bagati in seama pe Cosmina. Nu ai vazut tu bine, am scris: glumeam. Ma inteleg bine cu tine, te iubesc ca pe o sora de aceea te iau mereu cu mine.
Oricum mersi de 'bun venit' verisoara mea pupic
:bye:
hey hey hope u like it here, on the forum ;] now let me see. Nu iti mai pun intrebari, ca deja stiu despre tine 21 asa ca nu prea ii vad rostul.
Oricum sa te distrezi pe aici [ iti garantez ] si nush ce sa mai zic sorry ^_^ ma lasa inspiratia. Well sweety hope u have fun here. ( am mai zis-o , am mai zis-o, dar chair nu stiu ce sa mai zic )
Imi place nickname-ul : > oricum.

^x^Kill mee XDD^x^

Hey^__^
Scuze de intarziere dar mia picat netu >.< :001_unsure:
Deci welcome,happy postong,fati un chibi shi...
hope u like here
sper sa iti faci multi prieteni ^_^
sal -sper sa te distrezi bine pe Animezup
sper sa iti faci multi prieteni aici
1.Faci parte dintr-o familie pe Animezup?

Orchid'Xavie

Back!

Akasuna♥
Mersi de 'bun venit', dar inca nu stii totul despre mine si in plus aceste lucruri nu se vorbesc in public... nu'i asa?pupic

^x^Kill mee XDD^x^
Tnx cred ca imi voi face prieteni, sau cel putin asa cred eu. Oricum mersi de 'bun venit'

Snow.Blood
Nu fac parte din nicio familie, bine momentan. Sper ca imi voi face prieteni ^_^

ps: Daca vreti sa imi deveniti prieteni... contactati-ma
:bye: