Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Zup 2 years celebration-A lil` present for you,kids!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pentru ca n`am stare si nu ma simt bine pana nu fac ceva! Si pentru ca si Shiva a facut ceva.So here you have Zup Cosplay Competition

Astept pareri XD
Now,scuzele merg catre:
Cedik,Ady,Denny,Marina,Sensei si Yulobo la care am fost cam fail.Iar la voci nu comentati,stiu stiu ca vorbeam la Zup Chronicles ca veti face voi vocile,dar deat sa stau dupa fiecare in parte,am gasit pe cineva care sa mi le faca pe toate.Vocile sunt facute de un prieten,Kriptykk,care m`a ajutat foarte mult si catre Mitzukai Yoru,care a facut cateva voci de fete,ca Krip isi pierduse vocea (XD) Iar cat despre theme songs,le`am dld de pe youtube,eram in criza de timp and stuff asa ca n`am mai stat sa editez,am luat primele 16 cantece,asa cum erau si am facut lip sync (abea azi am terminat) si scuze ca a iesit atat de tarziu -__- Vegas`ul meu si`a luat`o in cap de cand nu l`am mai deschis >_<

Deci,enjoy!

Asa si ca sa radeti un pic,doua mici "bloopers"
LoL XD Scuze,Kido,scuzeeeee XD
LoL XD 2 Scuze marina,dar nu`i facut de mine,ma refer la fata XD


Ei bine,pareri,rate etc etc

And Happy Birthday Zup!
Hrrrr,as always,you surprise meh XD
Cred ca l-am vazut de 5 ori si am ras incontinuu 24
Of course,voices were pretty weird [dar s-au potrivit cu prsj]and you fail at names[btw,e Mitsukai,nu Mitzukai*cough*]
Mi-a placut in schimb cum au fost toti desenati,very win 24 [i had a pink ribbon,wtf.]

Btw,scuze si pentru mine ca i-ai pocit numele lui Darth Vader[ noroc cu Kriptykk care a stiut sa il zica (,) corect.Thank you praise] 45

Altceva nu mai am de zis.Sper ca mai scoti si alte chestii de genul pana pe 7 Iulie 2010 ,fufufu~
Roflcopter 24
What can I say, congratz, I saw it quite a few times and couldn't help laughing my arse out.

Eh, au mai fost unele chestii wtf, dar partea de win conteaza, it was awesome ... darth vader cu fundita roz xDD
Lawl, cand incerca sa zica unele chestii, dupa care "what the f**k" 24
Vocea lu` Fenneh was like omgwtfLOL, soundtrack-ul lu` yulobo kind of the same (barbie girl?xDD) , anyway, it was hilarious, good job ! 4

P.S.1: Zup, happy b-day! ( alchool please )

P.S.2: [bunny suit, wtf >=o]

yulobo

Amyyy *o strânge de gât* ... Amyyyy... *evil eyes* *se mai ţine puţin* Băăăăă, tu vrei să mă omori? *izbucneşte în râs*

Comentarii? De ce Brabie music?! 24)

Ah, da, Happy Birthday, AnimeZup!!!!!!!1111!1 xDDD hug

*hugs* hug pentru cine doreÅŸte :3
Si acum *drums* un desen facut special pt aceasta zi XD
http://snowishtiger.deviantart.com/art/H...-128586688

Pretty ne?
WAAAaaa....kawaii!!! 8

ok so back to main idea: deci m-am stricat de ras.....si totusi sunt multumita..am facut cosplay date masamune and i didn't even know it..-.-...24 mitzuke cu darth,yulobo cu barbie si castravetele lui mitsukai m-au spart...'i..i..am...your....mother' 24
Ar fi fost intr-adevar super fun daca am fi putut sa ne inregistram noi,as fi facut-o daca as fi stiut cum -.-,nu cred ca am device de recording in calculator 106 . Buhahaha...sa ma aud spunand 'are you ready,guys?'..24..laaame..
SO , anyway , a fost haios,foarte haios. xD
*keep on laughting* Doamne ce am putut sa rad la inceput,mai ales cand repeta numele lui Kidocombinat cu wtf 24 Iar atunci cand Flaw a zis*Sunt un mafiot*a fost cea mai comica scena,mai ales cele cu vocile,Lynnule nu-ti face griji ca Deidara va ramane al tau 21 . LuLz *baby face* melodia i s-a potrivit foarte bine cosplayului lui yulobo 24 Anyway Happy b-day zup :]]

Edit: srry for za error Mitzuke ^^'
*laughting*242424doamne feri 2424 so so so funny ce tare arat kido si marina castravetele mitsukai 24what the f**k

Happy b-day zup