Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello!again lol
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

WeLoveME

Deci cum spuneam ma numesc denis sunt din constanta si am 15 ani XD . Ascul orice gen de Punk (melodical , hardcore etc.) Si anime-uri preferate: Katekyo Hitman Reborn, Ghost Hound, Berserk , Bazilisk , Le Chevaliers D'Eon
Bine ai venit pe Animezup, WeLoveME!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Ma bucur ca ai venit pe Animezup.Sper sa te distrezi alturi de noi si sa te simti bine.Acum vor veni o serie de intrabari
ce culoare iti place?
ce gen de muzica asculti?
ce trupe iti plac?
de unde stii de forum?
iti place aici?
vei posta in continuare?
vrei sa fim prieteni?
cam atata deoarece ma cam doare mana65
nu iti voi mai pune intrebari
Bun venit!

WeLoveME

Imi place Rosu si violet.Ascult hardcore punk , punk-rock , po-punk, melodical punk si mainstream punk.Ascult Rise Against , SR-71, The offsrping, blink 182, bowling for soup ,FM Static . Long story... Da, da , da . xD
Hehe,bun venit pe forum and happy posting ^^
Uh,erau multe intrebari de pus dar mi`a luat`o Ryu inainte O.o
Si mie imi place muzica punk,si violetul...sper ca o sa te distrezi pe site alaturi de noi si de Zup :X

Ja Ne!
yeah, yeah mm...da, deci iti place SR-71 i love this band dude ^^. Imi plac versuril de la 'Tomorow' cool band yeah.
And s anu uit si my world, but welcome to forum si sper sa fi activ.
Iti place Simple Plan ? sau Thousand Foot Krutch ?


ps: esti din constanta ? o.O cool si je e de pe acolo, numai ca sunt din cernavoda ^_^ yeah too bad.