Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna seara
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

RagnatheBloodEdge

Am primit si eu acest site de la o prietena si am zis ca nu am nimica de pierdut daca incerc si eu..

Sunt un copil care a ramas cu traume de la pierderea forumului A+,obsedat de animeuri si mangauri.

Verific forumul ceva timp si daca ma prinde raman..Sper sa ma inteleg bine cu toata lumea.
Bine ai venit pe Animezup, The Samurai!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bine ai venit pe forum
Seria de intrebari:
ce numa ai?
de unde esti?
cati ani ai?
ce anime-uri iti plac/
ce personaje preferi?
iti place aici?
postezi in continuare?
vrei sa fim prieteni?[eu nu]
ce gen de muzica asculti?
ce trupe preferi?
ce zodie esti?
in ce clasa esti?
ce culoare peferi?
si ho24
sper sa te distrezibla bla
Bine ai venit pe AnimeZup si fara spam :grr:
ja ne

RagnatheBloodEdge

(10-06-2009, 10:00 PM)Ryu A scris: [ -> ]Bine ai venit pe forum
Seria de intrebari:
ce numa ai?
de unde esti?
cati ani ai?
ce anime-uri iti plac/
ce personaje preferi?
iti place aici?
postezi in continuare?
vrei sa fim prieteni?[eu nu]
ce gen de muzica asculti?
ce trupe preferi?
ce zodie esti?
in ce clasa esti?
ce culoare peferi?
si ho24
sper sa te distrezibla bla
Bine ai venit pe AnimeZup si fara spam :grr:
ja ne

Am uitat dcomplet de asta

Nume: Alin
Cati ani am: Cred ca am destui
Locatie: Arad
Animeuri preferate: Wolf and Spice, FSN , NHK ni Youkoso , Ergo proxy si toate la care m-am uitat pana acuma
Personaje: Depinde de ele nu de mine
Vrei sa fim prieteni: Prieten sau nimica depinde de tine
Iti place aici?: Pana acuma Da!
Postezi in continuare?:Ramane de vazut
Muzica ascultata: Nu conteaza..Sa imi placa melodia
Trupe: La fel ca la muzica
Zodie: Gemeni( da ziua mea de nastere e foarte curand)
In ce clasa esti?: Una patrata cu banci si catedra si tabla..Cred ca mai are si cuier
Ce culoare prefer: Verde desi ma enervez cand profesorii imi spun sa folosesc alte culori


Sa speram ca ma distrez 4
Hi The Samurai ! I hope you 're having a great time here ! So ... some questions :
1.Iti place sa citesti ? (deca da , ce gen de carti iti plac ?)
2.Ai de gand sa scrii un fic ?5
3.Iti plac animalele ?( ce fel de animale ? Ai cumva si pe acasa ?)
4.Wanna be friends ?
5.care sunt materiile tale preferate ?
6.Are you reading manga ?
Bye for now ...
Sammyyyyyyyyyyyyyyyyyyy*hugs*...moama...c coincidentza sa t intalnesc p u aici...in sf un om d calitate de p forumul A+...ah shi dak probabil t intrebi cine e nebuna care t asalteaza in modul asta(shi sigur t intrebi ^_^) sunt Minako, if u remember me k n'am mai vb d un car d ani T_T"
Well itzi doresc sa ai parte d mult fun p forumul asta and to get the game rolling on...

O intrebare: Cum poate sa te prinda forumul? o_O

RagnatheBloodEdge

(10-06-2009, 10:18 PM)Elusivewolf A scris: [ -> ]Hi The Samurai ! I hope you 're having a great time here ! So ... some questions :
1.Iti place sa citesti ? (deca da , ce gen de carti iti plac ?)
2.Ai de gand sa scrii un fic ?5
3.Iti plac animalele ?( ce fel de animale ? Ai cumva si pe acasa ?)
4.Wanna be friends ?
5.care sunt materiile tale preferate ?
6.Are you reading manga ?
Bye for now ...

Este foarte greu sa ma convinga o carte sa o citesc..Nu conteaza genul doar sa imi placa mie..Momentan citesc tacere de Shusaku Endo

Nu cred ca voi avea rabdarea sa scriu unul dar daca chiar as face ar fi o comedie,

Animalul meu preferat este ursul panda si am o pisica acasa

Dapinde de tine..tu vrei?

Orice materiie care nu este legat de invatamant...Dar prefer desenul si ceramica

Momentan incerc sa ajung la curent cu Samurai deeper Kyo dar ma prins un..cam rusine sa spun dar este un shoujo..Faster than a Kiss



Minako!!!!!Nu ma asteptam sa intalnesc asa repede lume de pe A+...Ca imbratisare mare ai primi acuma

yulobo

Bwahaha.

Welcome. x3

Happeh Posing. Sper să ne împacam. [cine ştie nu comentează 65]

Btw, dacă vrei să te prindă forumul, bântuie shout-ul, dar cred că deja ştii asta. Sper să mai vorbim, chiar dacă voi fi rautacioasă. x3 I warn ya: I don't back off. >:3

Welcome again. ^-^
Bună The Samurai dragă 5 Sami sună mai bine :]] Anyway, bine ai venit pe animezup, deşi cam târziu, ştiu, mă trezesc târziu . C'est la vie.

Deja te-am vazut pe acest forum şi te integrezi super repede, bravo ţie :]]. Mda, fanetzie, că tocmai asta vorbeam pe shout =]] Buun, sper să ne împrietenim, pari de gaşcă [ ştii tu =] ] . Enfin, chestii de genul.

Întrebari nu am, vad că ai primit şi sincer mi-e lene să te întreb ceva, doar dacă nu. Hmmm, oare la ce te gândeşti? :]] Gata , gata, mă opresc că deja îmi vin idei în minte, nu e de bine.
Merci de încurajarea pentru vis :]] poate chiar nu mai dau de paianjeni.

Eh, nu o mai lungesc xD. Şedere placută.

:bye: