Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Make it clear !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Off ce scurta ii vacanta, abia astept sa se termine scoala.

Mda, vacanţa e cam scurtă, dar la şcoală îmi place uneori. Mă mai scoate din monotonie statul şi distratul cu colegii.

Next: spersavinarepedevarapentrucaabiaasteptsamadaupeskateboard.
sper sa vina repede vara pentru ca abia astept sa ma dau pe skateboard.

Eu nu astept vara =) ma trimite mama la bunica 45 T^T

Next :

Cezinasoala!Afostchiarstupidsavindelascoalapenturcamadoarestomacul,insa,ameritat,
adica,honeynus-amaiduslaliceusiasaampututvorbimaimult.Spersa-mitreacaarsurileasteaidioatecareaparcandmananc/beauceva.
Easy...

Ce zi nasoala! A fost chiar stupid sa vin de la scoala pentur ca ma doare stomacul,insa,a meritat​,
adica,honey nu s-a mai dus la liceu si asa am putut vorbim mai mult. Sper sa-mi treaca arsurile astea idioate care apar cand mananc / beau ceva.

Next: Deşteptusepoatedaprost,darprostunusepoatedadeşteptniciodată.
Desteptu se poate da prost, dar prostu nu se poate da destept niciodata.

propozitie plina de adevar 21.....

Next: Numaivineodatavarasamascapdescoalaastastupida!
Numaivineodatavarasamascapdescoalaastastupida!

- Numai vine odata vara sa ma scap de scoala asta stupida ! -
Ehehe , mie una nu mi se pare stupida , are multe parti bune <333 .
Da' si unele rele 21 .

Next : Niciodatasanuspuiniciodata!Chiardacasimticanumaiexistaniciocalederezolvare,sperasipoatecaodatasi-odatadorinteletisevorimplini!
^__^

little lollypop

Niciodata sa nu spui niciodata Chiar daca simti ca nu mai exista nicio cale de rezolvare, spera si poate ca odata si-odata dorintele ti se vor implini!

uÅŸor Smile....oricum foarte interesant jocul

Next: Zapadaparealbasipufoasa,darinrealitateerecesipericuloasa!

21
Zăpada părea albă şi pufoasă, dar în realitate e rece şi periculoasă.

Periculoasă? 21 If you say so...

Next: Ozifărăsoare,nuesteoziadevărată.Şioviaţăfărăodragoste,nuesteoviaţăadevărată.
O zi fără soare, nu este o zi adevărată. Şi o viaţă fără o dragoste, nu este o viaţă adevărată.

filozof te-ai facut 15 21)) Oricum, dragut mod de a privi viata [ cred ]

Next:

Adevaratulanotimpaliubiriieatuncicandcredemcanumainoiputemiubi,canimenin-arfipututvreodataiubiastfelinainteanoastrasinimeninuvamaiiubilafeldupanoi.

just_my.baby

~Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi.
hmm.. adevarat 8
Next:
~ niciodatanuvamaifilafelcasiprimadataoricataiincerca,deoarecedupaceaidezlegatunmisternuilmaipotidezlegaincaodatacacidejastiiraspunsul.
niciodata nu va mai fi la fel ca si prima data oricat ai incerca, deoarece dupa ce ai dezlegat un mister nu il mai poti dezlega inca o data caci deja stii raspunsul.
sper ca asa este.
~astam-ainfuriat,darcumsaramaisuparatpeceicaresintcarne dincarneatasisangedinsangeletau,chiardacanuaudreptatesi spuncasintingrijoratipentrusufleteleluimamicasialuitaticul?~
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14