Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ohayo!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
salutare, forum dwellers here! Bine v-am gasit!

Eu sunt... Ana, am 20 ani, sunt fan anime (desi de la Death Note incoace n-am mai vazut decat Shakugan no Shana si 10 episoade din Fma... ca dupa aia au disparut restul de pe youtube si nu mai am loc in hd ca sa mai downloadez ceva deocamdata... nici timp, daca tot veni vb...).

Anime-uri favorite? poi... ar fi Death Note (de la el incoace parca n-am mai gasit anime care sa-mi placa asa mult), Wolf's Rain, Air (e mai greu de inteles, dar daca ai prins ideea e chiar bun... si grafica nu poate fi ignorata), Hellsing, Loveless (primul anime de gen urmarit pana acum... am un lapsus cu privire la numele genului...), Black Cat... si ce-ar mai fi?... uhm... am vazut vreo 64 de ep din bleach (mi-a placut mult, dar nu se mai termina... young and the restless anyone?)... de fma nu pot sa zic mare lucru ca nu l-am vazut tot, dar prima impresie e buna ^^... aaa... ar mai fi Final Fantasy: Advent Children (gonna watch the previous ones one day too...)

ce-am mai vazut in rest? well... Midori no Hibi, Shakugan no Shana, cateva ep din naruto pe youtube (ca pe jetix e GROAZNIC! au taiat atatea scene incat nu mai are continuitate... e haotic rau...), si vesnicele Animax: Slayers (love it ^^), InuYasha, Gallery fake, Spiral, Kyoro chan (don't ask), Kaleido Star, Cowboy Bebop, Trigun, etc etc...

Acum ca v-ati revizuit lista de anime-uri vazute si ati realizat ca sunteti way before me, feel proud, cebause you're worth it... Are cineva vreo sugestie de vreun anime pana in 30 de ep care sa worth it too?

Anyway, despre mine... poi imi place sa desenez (though I'm not good...), sa cant (same here), sa roleplayesc (parerile st impartite aici...), sa ma uit la anime-uti (DUH) si sa ma joc 10

In rest fac practica la un cabinet veterinar (trec in anul 2, trec in anul 2 *paaartaaay!*), lucrez la auchan drept casiera (don't ask) si mai dau pe cate-un forum from time to time 10 (mai mult roleplay, dar si genul celui de fata...)...

Nu ascult manele...

Alte intrebari? 10 :67:
Salut ana si nici nu stii ce bine imi pare ca ai ajuns p-e aici! Daca ma recunosti sa stii ca esti tare XD

Sunt de acord cu tine .Pe jetix , Naruto are cateva episoade si nu da mai departe de examenele chunin ,probabil ca e varianta cenzurata (cenzurata de-a binelea ,ca episoadele normale au sange ,pe cand pe jetix nu am prea vazut O.o + plus altele care nu le insirui acum)

Well ,animeuri vazute de mine: loveless (really BIG fan) ,gravitation , saint beast ,cateva ep din bleach ,naruto shipuuden (cate ep au aparut pana acum) fruits bascket ,yadda yadda blah blah blah...

C ya in the fan art section! sa treci pe acolo ,da??? 21

btw: felicitari ca ai reusit sa scrii atata la prezentare ^^ *cough*neko lover*cough**cough*
Sa 'zicem' ca mi-e cunoscut id-ul tau de mess 10

ms de felicitari... a fost intr-adevar o treaba grea... glad it's over 71
Ce mai faci JavaLeen? Ma bucur ca ai reusit sa ajungi si pe aici. Ca sa ma recunosti iti spun ca sunt Alethia pe care o stiai.
Buna, Ana a.k.a. JavaLeen! Bine ai venit pe Animezup!
Happy posting si spor la desenat ( ai mai facut ceva pentru LiquidPetrified? 65 )
P.S. Termina de vazut tot Full Metal Alchemist! Merita!
Incep sa cred ca am stat cam mult pe net... wow... nu, n-am mai facut nimic pt LP... sincer, nici pe alte forumuri n-am mai prea dat de ceva vreme... cat despre desenat, mai am atat de multe de invatat ca sa reusesc sa desenez asa cum vreau ca am uneori niste delasari groaznice, deci n-am mai desenat chiar nimic lately, nu doar pt LP...

Bloom/Alethia... daca nu-mi ziceai ma prindeam dupa avatar 71 Ti l-ai facut singura, nu?

Ma bucur sa va revad, ppl...
Da. L-am facut singura. Mi-ar fi placut sa fiu zana. De aceea mi-am trucat o poza.