Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna tuturor!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

~Anna~

Well...let's start with my presentation(yeah..i know..i'm not an expert at english but my prof says that i have a good accent)21 Ma numesc Ana si am 15 ani.Imi place muult de tot sa ascult muzica(you know..music is life15)..insa, imi displac manelele.Imi plac anime-urile(i'm obsessed..eh..not so obsessed),preferatele mele fiind:Naruto(no.1 in my anime list),Inuyasha,Bleach,Death Note..and others..So..daca mai vreti sa stiti ceva ma puteti intreba!Ja ne!
P.S.:I hope that my presentation is not so bad like it seems..and my english too21..
Bine ai venit pe Animezup, Shinkei_Anya!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hello15 Welcome, have fun and....no spam!^^
Engleza ta e buna71 Stai linistita, plus nu e neaparat sa vorbesti in engleza.
Acum, cateva intrebari:
1. Trupe preferate?
2. De unde esti?
3. Personajele preferate(din anime-urile vizionate)
4. De unde ai aflat de forum?
5. Ce hobby-uri ai?
6. Animal preferat?
7. Fruct preferat?
8. Leguma preferataO.O
9. Iti place sa citesti?
10. Ai vreun talent?
11. Ai blog?
12. Vei posta in continuare?
13. Te-am chiunuit cu intrebarile?
La ultima ii stiu raspunsul^^
Bye...bye

~Anna~

Voi incerca sa-ti raspund la intrebari21:
1.Pai..nu prea am o trupa preferata..Dar as putea enumara cateva dintre trupele care imi plac:Flying Steps(desi nu ma omor dupa acest gen de muzica),Linkin Park,The gazzettE..shi altele..
2.Din Vaslui
3.Well..Din Naruto pot spune ca imi place sakura..shi sasuke(dar nu sunt obsedata de acest personaj)21Amane Misa si Light(din Death Note)..eh..mai multe..
4.De forum am aflat de pe alte site-uri anime.
5.Imi place mult sa ascult muzica si sa ies cu prietenii
6.Pisica..desi am un papagal..21
7.Strawberries?Yeah..are delicious..
8.I don't have one..shi nici nu-mi prea plac legumele21
9.Oh doamne,da!Ador sa citesc.4
10.Well..imi place sa desenez..si ceilalti spun ca am talent..si tind sa cred si eu acealsi lucru..
11.Nu..si nici nu ma chinui sa-mi fac unul21
12.Desigur..de ce nu?
13.Nu.Chiar mi-a facut placere sa raspund la ele.
bine ai venit pe Animezup.Distractia este in toi numai si numai cand se strag multi membrii si se pare ca esti un nou membru
nu ai inteles ce am zis nu?22 nici eu , dar fie
sper sa te distrezi si sa te simti bine alturi de noi.sper sa iti faci prieteni deoarece fara prieteni nu este distractie
cam atata deoarece intrebarile bune au fost zise>.>
ja ne

~Anna~

Multumesc!Deja m-am acomodat si toti cei de pe zup sunt de treaba!Cu siguranta ma voi distra!3
Bine ai venit pe Az..cu intarziere..welcome,irashaii , wilkomen etcetc..21