Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Vand bombe atomice,3 la 1 leu!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

Aikatherinis

Evident ca nu vand bombe atomice, dar am o prietena foarte buna care stie sa le produca deci nu-s prea departe...

In orice caz, ar fi trebuit sa incep cu un buna, o prezentare sau ceva de genul dar mi s-a parut cam plictisitor so here I am talking about bombing and world domination and exterminating my neighbour's cat(cu acid sulfuric,putina cianura si o gramada de peste proaspat) and other stuff of this kind...

Well, ce sa zic, sunt din Bucur-os-esti, am ceva anisori in carca da' deh, scap greu de obijnuinta...

Am o lista destul de mare de anime-uri vizionate dar n-o sa stau acuma sa le enumar pe toate ptr ca mi-e prea lene si in orice caz nu stiu pe cat la suta din voi chiar ii intereseaza dar sa zicem: Ghost in the Shell(atat filmele cat si seria Stand alone complex) Samurai Champloo, Death Note, Bleach, Cowboy Bebop,Blood+,Trinity Blood,Ergo Proxy,Samurai X si basically orice anime cu un plot-line bun si o grafica acceptabila la care ti-e mai mare dragul sa-ti iei 3 castroane cu floricele in brate si o sticla cu cola si sa stai sa te holbezi ca curca-n lemne la monitor pana dimineata.

Ca hobby-uri, in afara de faptul ca lenevesc mai toata ziua in pat, imi place sa desenez,schitez,pictez,mazgalesc foarte mult si pe orice suprafata gasesc de cuviinta. Ce sa-i faci, inca n-am trecut de perioada copilariei in care pur si simplu multitudinea culorilor din cutiutea mea cu creioane, acuarele, guashe si alte chestii de genu' pur si simplu ma depaseste...
Altceva,hmmm...ascult o gramada de muzica...visez sa-mi fac propria mea statie radio, evident cu cea mai buna muzica care a fost, este si poate va fi. Ascult totul de la indie pana la death(ma rog depinde si de nivelul de killer intent 4).
Urasc manelele, manelarii, manelarele, cocalarii, cocalarele, pitziponcii si pitzipoancele si Doamne, imi doresc de Craciun sa se stranga cu totii intr-un buncar si dar-ar barbosu', sa ia accidental buncarul foc si sa moara cu totii in chinuri teribile...pacat ca nu mai cred in mos craciun de muuult timp...
In any case, cam asta a fost o mica parte din ce pot face, zice sau gandi...aveti nelamuriri sau alte intrebari, duceti-va la ghisheul 2, e o tanti cam sonata acolom da' nu-i problema, va rezolva ea cu niste super-glue si putina budinca..

Kisses and hugs. yours truly, Aikatherinis
Bine ai venit pe Animezup, Aikatherinis!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
~La ghiseul 2 ~

Eu vreau budinca! Eu! Ne, tanti, am si eu niste intrebari, daca pt ele primesc budinca 5 Nu te speria daca nu intelegi felul in care le spun, axeaza-te pe ideea principala 21

Ce zodie te numesti a fi?
Place japoneza la tine?
Cam ce carti citeste Maria Ta?
Esti bucuroasa ca traiesti in Bucur-os-esti?
De la ce strafulgerare inteligenta ai decis sa te inregistrezi pe Zup?
Crezi ca ii poti da si persoanei mele o bomba atomica? 5

Siii cam atat. Sper ca ai inteles aberatiile mele in limba Elaineana. Acum imi primesc budinca? 5 Haidee, Eli vrea budinca ! [Nu este nevoie sa fii atat de generoasa incat sa imi dai budinca specialitatea lui tanti, cu glazura de super-glue 78 Inteleg limitele oamenilor, nu-ti face griji. Asa ca ma voi multumi doar cu budinca ^__^]

Ah, sa nu uit ^^' Bun venit pe Zup! ^-^ Happy posting & no spam and all that stuff


See ya on za forum ^^

:bye:

Your trully, Eli

Aikatherinis

Gracias, mucias gracias miss Eli 4

Iti dau budinca, de ciocolata chiar( surpinzator ma pricep sa fac budinca si te asigur ca nu contine super-glue)

Sooo, acum e timpul sa-ri raspund la intrebari:

1.Je se intituleaza Libra, sau Balanta, sau Cantar, cum preferi.
2.Place, place.Doar ca sunt foarte noob si nu am reusit satin minte decat chestii de baza, so daca e sa ma injuri in japoneza, promit sa nu raspund 4 (pentru ca n-o sa stiu cand o faci24)
3.You make me blush...citesc carti de aventura in general, fantastice, SF, cu tente istorice si de ce nu, chiar politice. Depinde foarte mult de starea de spirit.
4.Mah, bucuroasa nu sunt, n-am fost niciodata...nu pot fara dar nici cu. Sunt undeva pe la mijloc. Spre exemplu n-as putea fara Motoare sau Cismigiu sau Iron city, sau Fire...sau Herastrau, sau Izvor...de restu' ma lipsesc.
5.Paaaai, prietena mea cea mai buna avenit cu idea sa ne inregistram pentru ca i-a placut ei cum arata. Si deh, I sometimes follow her lead, cause she's like my sister and I trust her 4
6.Meh, iti dau, daca promiti sa ma juti sa extermin prostia. hum, ce zici? 5

Lots o' hugs. Ne vedem pe forum.
ah eli , mi-ai luat-o inainte24
intrebari:
ce mai faci?
cum o mai duci?
ce iti place pe acest forum?
cum ai dat de el?
te distrezi?
vrei sa te distrezi?
vrei sa iti faci prieteni?
dar sa fim?
19
cam atata
nu raman eu fara intrebari24
sper sa te distrezi si sa iti faci prieteni si iti voi zice si Bun Venit pe Animezup
cam atata
ja ne
Off : *slaps Ryu* Dude,stop harassing ppl,'kay?

Hehe,tu esti un caz fericit,ai avut noroc cu Eli ca daca nu venea Ryu si iti punea 543895023542 de intrebari D:[btw,majoritatea inseamna aproape acelasi lucru .-.]
'nyway,bine ai venit pe Animezup <3 Je are doar o intrebare : Vi cumva la Otaku sau stii ce e Otaku ?[bine,bine 2 in 1]
Citat:"...pentru ca i-a placut ei cum arata."
Ah,good one.Ce bine ca nu te-ai inscris ca sa postezi fic-uri *sobs quietly*

Sau,gud lac on ză forum=D
Bine ai venit pe AZ....acum ca ti-am vazut determinarea why not join forces and eradicate all stupidity in this world....although that would mean killing 98% of the Earth's population..da deh..no probl..o luam de la capat..xD..si eu tot din buc sunt...orasul nimanui,orasul aventurilor in care trebuie sa fi cu ochii-npatru 24/24 ca sa fi sigur ca mai ramai macar cu chilotii pe tine...si vad ca esti comerciant de bombe atomice..si la un pret chilipir..te rog sa-mi aduci..hmm..sa zicem in prima instanta vreo 50 de bucati..am cativa [cativa spus sarcastic] pe la liceul meu care tre sa simta putina iradiatie asa...

Aikatherinis

Wow, thanks for the welcome you guys, hug Makes me feel all important and stuff like that.

Ryu, omg dude, ma gandesc ca daca o sa am vreodata o discutie face 2 face cu tine, o sa-mi trebuiasca o gramada de rabdare ca sa-ti pot face fata cum trebuie (presupunand ca vorbesti mult, no biggie, imi plac persoanele cu care pot purta o conversatie lunga :d). So, fac bine, o duc acceptabil, da vreau sa-mi fac prieteni noi ca deh, sunt o persoana sociabila din fire, am raspuns deja la intrebarea cu forumul, putem fi prieteni if you want to and if you're worth it(hope that didn't sound too rude if so, i apollogise) bineinteles ca-mi place sa ma distrez, ma pot distra si jucandu-ma cu o bucatica de hartie si un ac daca nu exista altceva mai bun de facut ( tho i don't think that could be possible...) ok, deja m-a luat ameteala 21

Mitzuke, yep stiu ce-i aia otaku si yep, ne vedem acolo. Eu o sa fiu tipa cu budinca...sau vata de zahar...ah nu, o sa ma gasiti pe la panourile de desen 4 Thanks for the velcam hug

Goddess, hell yeah i'm gonna help you... sa vad cand o prind pe prietena mea libera, facem catva ore de arts and crafts in laboratoru' de chimie si macar daca nu ne ies bombe atomice, sa speram ca o sa contina ceva explozibil sau in orice caz, ceva care sa faca un mare BUUUUUUUUUM si sa fie higly toxic si sa iasa mult fum si stelutze si artificii (dreams out loud) Sorry, m-a cam luat valul....las' ca ne descurcam noi cumva 4

Thanks again for zeh welcommen guys BIG HUG
*looks around* Oki, nu e ruma de user care sa mi-o mai ia inaint e^.^ asa
de data asta nu Ryu mi-a luat-o inainte ci Eli >.< I will kill ya` sysu right now...mmm not now but i will kill ya` ._.'

Booon, cum ziceam, welcome to teh` forum sper sa fi activaaaa *am mai zis asta de o suta de ori* asa siiiii sa te distrezi pe aici pe la noi sa-ti fac multi prieteni, oh nu iti face griji in privinta asta 21

Asa, nu am ce intrebari sa-ti pun din moment ce Eli si Ryu au fost primii si yo am ramas pe dinafara >.>' .
App gata! xD: Ce manga ai citit?
Iti place genul yaoi? : >
Ce animeuri preferi? [ genul lor romance, horror, etc etc ya know ya know ]

So, welcome again and happy posting see ya around. *kiss and hug*

ps: your nickname is verry Kawaii : x

Aikatherinis

Aww, thankies 5

Dap, imi place yaoi-ul, de cand am auzit de anime am auzit si de yaoi so presupun ca iti imaginezi ca am citit destul de multe.

Manga...hmmm...hai sa zic cateva pe care le recomand tuturor: Dogs, Air Gear, Tenjho Tenge,Claymore,Fire Candy,D-Gray.man,Katekyo Hitman Reborn, Vampire Knight,si mai sunt da' mi-e lene sa scriu....

Meh in general, am zis, nu imi place un stil anume, imi plac cam toate in afara de romance, nu prea ma dau in vant dupa ele....

Si cam atat, sper ca te-am lamurit intr-o oarecare masura hug
Pagini: 1 2