Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Howdy^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salutaree la toata lumea^_^

Ma numesc Marina, am 15 ani si sunt din Alexandria...well, sunt o fata sa zicem optimista, vesela mai tot timpul si imi plac foarte mult anime-urile si muzica 4
Hobby-urile mele ar fi: sa ascult muzica, sa desenez uneori[cand imi vine inspiratia] si sa citesc.
Anime-urile mele preferate sunt: Kuroshitsuji, Death Note, Rozen Maiden si Vampire Knight, dar in afara de astea am mai vazut doar cateva, deci pot sa spun ca sunt un fan anime,dar de-abia sunt pe la inceput^^

deci, daca mai aveti intrebari, sa imi puneti si eu o sa raspund cu mare placere

Sper sa ne intelegem bine n_n
Bine ai venit pe Animezup, Utsuru!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
ce culoare preferi?
ce gen de muzica asculti?
ce trupe iti plac?
cum te simti pe forum?
cum ai da de el?
ce parere ai despre el?
dar despre userii de pe zup?
iti place aici?
vrei sa te distrezi?
vei posta in continuare?
ce gen de mancare preferi?
ce zodie esti?
in ce clasa esti?
cum te intelegi cu colegii tai?
citesti carti?
daca da care iti plac?5
cam atata
o sa iti zic si un bun venit si ja ne
Hello Utsuru..bine ai venit pe zup ..sper sa te simti bine aici...imi place lista ta de animeuri..chiar daca e mica..no probl..ai timp sa o maresti..daca ai nevoie de vreo parere sau sugestie pm me..*kissu desu
Ioai cate intrebari^^
sa raspund:
1. Prefer mai multe culori, dar preferatele mele sunt: albastrul, rosu si mov
2. Ascult mai de toate, in afara de manele si populara.
3. Trupe care imi plac: Tokio Hotel, Cinema Bizarre, Lady GaGa, The Veronicas, Scooter, ATB, Sylver, Bullet for my Valentine si cam atat Smile
astea doar sunt preferatele mele, desi pe langa mai ascult si altele care imi plac mai putin
4. Ma simt deocamdata bine, e un forum destul de dragut
5. Pai, de pe animelist si mi-a mai spus o colega de clasa de forum 4
6. E destul de dragut si imi place foarte mult, doar atata pot sa spun acum
7. Userii pana acum mi se par foarte de treaba^^
8. Da, imi plac n_n
9. Da, vreau sa ma distrez
10. Desigur ca voi mai posta^^
11. Pai, imi plac spaghetele foarte mult ^^
12. Sunt in zodia balanta
13. Sunt in clasa a 9-a
14. Eh, acum ma inteleg binisor cu ei, dar pot sa spun ca exista printre ei si unii destul de treaba^^
15. Dap, citesc carti, si imi plac alea psihologice, thriller, horror, cu vampiri si romantice...Cartile mele preferate sunt: Amurg, Luna Noua, Eclipsa[scrise de Stephenie Meyer]; Casa de la rascruce, Vocile[de John Saul]; Morti pana la apus, Moartea la Dallas, Clubul mortilor, Moarta pentru toti[de Charlaine Harris]. 4

Va multumesc foarte mult pentru o primire calduroasa ^^
Bună Marina, bine ai venit pe forumul acesta , sper să te simti cât mai bine posibil şi să îţi faci cât mai multi prieteni noi.
Şi scuză-mă de întârziere. Eu nu am întrebari. Ce altceva aş mai putea întreba? Cred că deja o iei razna, şi te întrebi cine sunt [ bla , bla , bla ] Sunt Ramona [ yeah, de la mine a aflat de site :] ] aşa că hai să mai las din politete D:
Mă bucur că te-ai înregistrat aici, la cât te-am batut eu la cap cu animezup, cred că te-am înebunit [ Yay yay yay :]] ] şi , cred că am mai zis, ai grijă să te simti bine aici. Vad deja că ai avut parte de o gramadă de întrebari. Şi că le-ai raspuns [ normal D: ] în fine. Eu nu am ce întreba, dacă aş avea te-aş întreba face to face.
Aşa că, fară alte prelungiri, distrează-te !

Şedere placută! 8

:bye:
Hey buna Marina hug
Umm..si pe mine ma cheama tot la fel 65. Ziceai ca-ti place Kuroshitsuji? Si mie..de fapt, il ador :X. Oricum vad ca animeurile tale preferate se regasesc si in topul meu Smile
Intrebari vad ca s-au pus, asa ca nu pot decat sa-ti urez si eu bun venit
:bye: