Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

m1n0s

Salut...Sunt Stefan am 17 ani si am aflat de animezup.com de la un prieten,care mi-a spus ca aici pot gasi NARUTO in lb. ROMANA.Am navigat pe forum si am observat activitatile acestui Site Si uita-ma...Sunt AICI.^^ Daca are cineva vreo problema sa imi spuna dar adresandu-se la persoana a 2a ..2121 xa xa xa
Bine ai venit pe Animezup, m1n0s!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bine ai venit pe forum-ul acest,sper sa-ti placa si sa ramai aicia mult si bine,poate vei iesi si la pensie.Ok din descrierea ta nu prea s-au inteles multe asa ca-ti voi pune cateva intrebari,dar nu multe deoarece-mi voi lasa si colegi sa-ti puna.

- De unde esti ?
- Ce anime-urii ai vazut ? (un top 3 daca se poate)
- Ce serial si film preferi?
- Ce muzica asculti ?

EDIT : Am uitat ceva sa-ti spun.Misto avatarul tau .

Dark~Melody

Ok, am si eu cateva intrebari, but first,iti urez bun venit pe forum si sper ca te vei distra, aici.
1.Ce zodie esti?
2.Ai frati sau surori?
3.Vei posta in continuare?
4.Vrei sa te distrezi?
5.Sa fim prieteni?
Cam atat.Sper ca nu sunt prea multe intrebari...Bye bye!
Bine ai venit e forum , Stefan
sper sa te distrezi alaturi de noi si sa iti faci oarte multi prieteni
acum o sa vina o portie de intrebari la care vei trebui sa raspunzi15
ce faci?
cum o mai duci?
iti place aici?
vrei sa fim prieteni?dar sa iti faci?
vei posta in continuare pe forum?
ce culoare peferi?
pai cam atata deoarece le-am epuizat si mi-au luat-o altii inainte:-p
distreaza-te
ja ne
Bine ai venit pe AZ !! ...>_<..iar mi-au luat-o altii inainte..nu mai am decat doua intrebari: ce carti preferi ? si care sunt actorii /actritele tai/tale favoriti/favorite?

crishina

bun venit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!