Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: `ello :D
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Heya! Nice to meet ya guys Zuppy02
Eu is Larisa.Am 13 ani, astept intrebari Smile
Bine ai venit pe Animezup, Colored Dreams!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
First, Hristos a Înviat ! :]
Bună Larisa, bine ai venit pe animezup, şi bineînteles Happy Easter ! :].
Hmm, mă bucur să te avem printre noi, şi tot restul. Şi tu îţi petreci o parte din Paşte pe forumuri ? * laughing * , well la fel şi eu am intrat putin, şi mă gândeam să îţi urez un adevarat şi foarte calduros bine ai venit!! :]
Sper să te simti cât mai bine aici şi să îţi faci cât mai multi prieteni noi şi foarte buni, Ok? :] [ oh, GOD, nu ştiu ce se întâmplă, nu mă lua prea tare în seamă, am ceva azi -- maybe some drugs -___- ].
So, get along with everybody. Am şi eu o mică întrebare pentru tine, ce zodie eşti?
You can respond, and also don't , as you want :].
Eu sunt Ramona, heh, îmi poti spune şi Ninno, or whatever [ I dont really care ], so, sper să ne împrietenim [ vechea urare ... -__- ] .
So, sper să îţi placă aici.

Şedere placută! :bye:
Bine ai venit pe forum.Iti urez sa stai pe vecie si sa nu faci "prosti",sper ca ne vom intelege foarte bine.Ok,ce nu-mi place este ca nu te-ai prezentat cum trebuie si ne pui pe noi sa te intrebam.
1.Ce anime-urii uramresti?
2.Citesti manga?
3.Ce muzica asculti?Formatia Preferata/artistul?
4.Ce hobby-urii ai?
5.De unde ai aflat de AnimeZup?
6.Cont pe alte forum-urii mai ai?
7.Ce film/serial iubesti?
@ninno - da si eu imi petrec Pastele pe forumuri *laughs*, sunt balanta si sper sa ne imprietenim 4 Ai un +rep de la mine hug
@Crom Zefir - o sa-ti raspund la intrebari, interesanta semantura 21
1.Ce anime-urii uramresti?
Pai multe...Hell Girl,Kyoro Chan,Pokemon,Full Metal Panic etc. 4
2.Citesti manga?
Da,imi place destul de mult insa nu stiu site-uri de manga pana acum, sunt noua in lumea asta...nu sunt de mult fan manga/anime.
3.Ce muzica asculti?Formatia Preferata/artistul?
ascult punk/rock/hardcore/j-rock, imi plac foarte mult Avril Lavigne,Miyavi,An Cafe, Sugar,Pink etc.
4.Ce hobby-urii ai?
sa joc basket,fotbal,sa inot, sa dansez, sa cant etc.
5.De unde ai aflat de AnimeZup?
de la o persoana careia ii era frica sa se inregistreze 21
6.Cont pe alte forum-urii mai ai?
nu, dupa cum am spus..sunt noua in lumea asta 4
7.Ce film/serial iubesti?
De iubit nu prea iubesc serialele/filmele...ador Legally Blonde si, ca serial, Nimeni nu-i perfect! cam atat 4
P.S.: scuze ca nu m-am prezentat 4 ai un +rep de la mine hug si mi-ar placea sa fim prieteni Smile

dix

Oh hei Colored Dreams . Bine ai venit pe Zup. Sper sa te distrezi pe aici 4.
Eu am doar doua intrebari.
1.De unde esti?
2.Cum ai vrea sa`ti spun? Adica ai vreun nick care iti place sau cum ti se spune..Intelegi tu 21
big hugs from me hug
ok, o sa raspund ^^'

1.din Baia Mare.
2.Colored Dreams, Colored sau Dreams nu prea conteaza asta...:d
ai un +rep de la mine hug
Ja ne! pupic
buna...si bun venitpupic
as avea si eu cateva intrebariSmile
^practici vreun sport?
^ai de gand sa scrii vreun fic?
^vrei sa fim prietene? 5
cam atat
have fun!

byebye
:X:X
kissespupicpupic

[no spam!]