Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Sasuke ma numesc si pe fete le inebunesc:))
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Sasuke Uchiha Sharingan

Buna,Buna15

Ma numesc Catalin.Am 13 ani.Am o viata buna cred.Sunt un tip amuzant si care inebuneste fetele21.Adica vreau sa spun ca ca am ochii negri si paru negru sunt cum sa zic 39 fratele geaman al lui sasuke15.Imi place mult sa ma distrez cu prieteni si sa imi fac prieteni noi.Ador muzica Rep si Hip-Hop4.

Asa ce sa mai zic39

Urasc scoala21).Nu pot sa o suport65.Tot ce imi place la ea sunt pauzele65

Imi plac mult filmele de groaza si de asemenea si ficurile de groaza.

Hai ca aici mi se incheie postu

Intrebari dak aveti punetile 21

Pa,pa15
Bine ai venit pe Animezup, Sasuke Uchiha Sharingan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Intr-un final apare si un baiat pe forum>_>
Intrebari:
ce culoare preferi?
te uiti la anime-uri?
ce personaje preferi?
ce filme preferi?
gen de muzica ceva?
ce trupe preferi
iti plac cainii?
de unde esti?
cum ai dat de forum?
iti place aici?
vrei sa fim prieteni?
cam atata deoarece te-am luat cu intrebarile din prima...Bun venit pe animezup..un forum unde cred eu ca te vei distra...sper sa iti placa aici si sa iti faci multi prieteni si sa nu superi pe nimeni:-p
ja ne and no spam...si raspunde mai repede la intrebari15
:bye:

Sasuke Uchiha Sharingan

22 cate intrebari21))

nu am crezut ca o sa primesc asa multe intrebari in asa scurt timp21)

asa sa raspund la ele


Ninno=> sunt zodia balanta21

marian=>aleluia cate intrebari:O21)
1.negru si albastru
2.da
3. Sasuke Uchiha
4.Scary Movie21
5.Rep si Hip-Hop
6.o gramada78
7.da15
8.Bucuresti
9.DE la o prietena
10.normal15
11.da dc nu?

ms de intrebari21)))

pa,pa
ok sasuke-kun 21 bine ai venit intre noi, sper sa fii un user activ si sa te dostrezi de minune si sa fii mereu activ pe forum.
Am sa-ti pun niste intrebari:
-Ai citit manga?
-Ce animeuri ai mai vazut in afara de Naruto?
-In afara de sasuke uchiha ce personaj mai iti place din naruto [ in afara de sasuke ]

sper sa ne inteleg si sa fii activ and no spam 71
si inca o data bine ai vneit pe forum, sper sa-ti faci multi prieteni aici si sa te distrezi

Andrutza

OHAYO!!! wow tu esti al 2-lea baiat pe care-l cunosc pe zup21
ma bucur ca esti ma tot timpul vesel(asta mi-ai inspirat cand te-ai prezentat)5
oricum sper sa te simti bine pe forum si ma mir cu de ai putut raspunde la intrebarile lui Marian in atat de putine cuvinte21
am si yo o mica intrebare71=> ce anime-uri iti plac inafara de naruto3
asa...cum am mai spus Ja` si ai grija la fete!!21
Bun venit pe site si un avertisment nu va uiati parola ca sa patiti ce am patit eu!
Si mie imi place muzica rep si hip-hop, filmele de groaza si restul dar la scoala siner chiar e interesanta biologia cel putin la mine in clasa la fiecare ora se rade si eu stau in spate cu niste prieteni si nici nu prea o bagam in seama pe profa.Ce tare am ascendent in balanta si ma cheama Catalina.Oau!Mare coincidenta.Deabea astept sa scri un fic pentru ca nu mi-am imaginat niciodata un baiat scriind un fic dar ma rog noroc.

1.Ce hobby-uri ai?
2.Film preferat
3.Melodie preferata
4.La ce scoala inveti

daca ai mai raspuns la ele imi cer scuze

BellaTheBells

Buna.. imi pare bine sa te cunosc. Am citit descrierea despre tine si nu am intreles o parte. Zici ca semeni cu Sasuke. La fizic sau la moral? Sau la amandoua? Pt ca nu mi-l imaginez pe sasuke fiind rap-ersau distranduse. Ai mai zis ca nu iti place scoala decat pauzele... Pei corectie Sasuke nu uraste scoala...Iar el nu are nici un prieten pana intra in echipa nr 7.



Deci te rog lamureste-ma si pe mn....
Ia uite un Gigolo pe forum 21 . Câtă încredere ai în tine mă, de unde şti caă înnebuneşti fetele? Pentru că semeni cu ăla...Sasuke? 21 Mda, şi eu pot să spun că arăt că arăt nu nu ştiu ce tip dintr-un anime, dar nu are rost să zic asta.
Deci, bă, prost că ai venit în casa groazei şi îţi urez o şedere de coşmar 19 Trebuia să pun replica dacă tot îţi plac filmele horror.

Ah, şi apropo, nu sunt eu fan al "rep"-ului, ci al metalului, dar ştiu în mod sigur, de fapt sunt extrem de convins, că se scrie rap, nu "rep" .

Să mă repet din nou, şedere de coşmar!