Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Micutii din InuYasha
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Citat:Rin nu mi se pare importanta deloc ( scuze ptr fani) ...
nu e nevoie sa iti ceri scuze. 4 si eu sunt fan rin si nu consider ca ar trebui sa aiba vreo importanta...poate ca pur si simplu era nevoie de un personaj inocent si simpatic printre atatia demoni...
intr-adevar myoga chiar daca este mic si las are o importanta destul de mare. fara informatiile lui inuyasha nu ar fi ajuns atat de departe.
despre shippo nu stiu ce sa zic...mi se pare un personaj dragut chiar daca nu e prea puternic si ajunge mereu in situatii neplacute.

Yanagisawa Hanako

Rin-n-am nici cea mai vaga idee ce are de gand sa faca Rumiko Takahashi cu acest personaj, insa sper sa aiba un rol cat de cat important in manga fiindca pana acum nu a facut nimic interesant.
Shippo- scuze dar este cel mai enervant personaj din poveste. Nu ajuta cu nimic in lupte, doar da odata cu focul vulpii (sau ce-o fi47) dupa care fuge si se ascunde dupa fusta lui Kagome. E un rasfatat 100%, iar uneori din cauza lui primeste Inuyasha un Oswari, desi ar merita de multe ori bataia de la el. Nu-mi plac personajele care sunt puse doar de dragul de a fi ceva in plus acolo.
Am ajuns la Miyoga-e batran si plin de informatii care sunt folositoare pentru grupul Inuyasha, insa cei 4 s-au descurcat de mai multe ori si fara el.
Cam asta ar fi.