Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ohayo peoples
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
So...numele meu este Violeta, sunt din Braila si am 13 ani. Imi plac mult pisicile | Miku te bat dak comentezi >:p | , sa ascult muzica, sa desenez, sa citesc etc. Imi plac mult animeurile si....acum n'am inspiratie sa ma mai descriu 22 puteti intreba orice doriti 22
Bine ai venit pe Animezup, mizore!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna mizore hug
Si mie imi plac pisicile 4.Sunt animalele mele preferate :X
Intrebari...Ce gen de animeuri iti plac? Si hmm...cam atat 21
Sper sa te simti bine, si poate ne mai vedem pe aici 4
:bye:
Buna Mizore, bine ai venit pe animezup. Sper sa te simti bine aici, si sa
Genuri de animeuri care imi plac 39 pai...cele cu vampiri si...si 22 habar n'am 21 inca ma doare capu' si ma dor ochii de la scris la un fic cretin pentru doua matze nebuna pana la 2 noaptea 21 banuiesc ca si cele 39 de actiune...example : Bleach etc...si nu mai stiu 22

Now Ninno...pai animeul meu preferat este Vampire Knight 21 si daca stau sa ma gandesc 39 si Bleach....deci am doua animeuri preferate :X si restul sunt kawaii dar pe astea le ador cel mai mult Smile
Sunt balanta 5 | ignora unele emoticouri 78 se vede ca statuuu~uul pana la 2 sa termin un capitol mi'a afectat creierul 4 |
Acorul meu preferat...39 i don't know xD 22 sorry...ma mai gandesc si trec pe aici si zic Smile
Cartea preferata 39 pai...pai....pana acum am mai multe carti preferate : Colt Alb de Jack London, Chemarea Strabunilor tot de Jack London, 39 ar mai fi si cartea Mastile de Fumiko Enchi si Shogun de James Clavell | abia am inceput sa o citesc 65 |
bine ai venit
intrebari
ce culoare iti place dintre roz si mov?
dar albastru si rosu?
ce mai faci?
ai animale acasa?
cam atata
sper sa fim prieteni si sa iti faci si alti prieteni deoarece este bine21
regula principala este sa te distrezi asa ca stii ce ai de facut15
ja and no spam15
Heya and gomene...pc'ul asta prost...nu mi'a mers....20
asa...Ryu 39 intre mov si roz...le prefer la ambele...intre albastru si rosu....nu stiu...albastru~.
Am scris niste poezii si sunt deprimata de vinerea trecuta xD pe scurt sunt proasta and daaaa~a am un papagal si un catzel 8.
And si eu sper sa devenim prieteni 21

YoYo^^

hey hey!Smile.....deci...sa vedem..


1. ce muzica asculti?
2. ce trupe preferi?
3. ce animale iti plac?(pe langa pisici)21
4. cum arati?4
5. ce urasti cel mai mult pe lumea asta?

cam atat pt moment...4


Incantata sa te cunoscSmile