Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Spark's GFX
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Deci...fara alte introduceri va arat creatiile mele in Photoshop:
[Imagine: Hitsugaya-Sig.png]

[Imagine: ElfenLied-UserBar.png]

[Imagine: PoP-Sig.png]

[Imagine: Hitsugaya-Sig2.png]

V1:
[Imagine: Edward-Sig.png]

V2:
[Imagine: Edward-SigV2.png]

1.nu imi place sa fac avatare....deci nu cred ca o sa fac vreodata avatare...
2.sig-urile sunt in ordine cronologica...deci o sa observati diferente intre primele si ultimele...(cu toate ca nu sunt chiar asa de multe)
3.orice sfat, critica, lauda 10 conteaza...
Am trecut si eu pe aici deoarece am observat ca nu ai niciun comentariu , critica etc
de criticat nu critic ca eu sunt varza in PSZuppy05
pai iti zic doar sa alegi o mairme a sign-ului tau pe care sa o pastrezi :ex:400x150
deoarece acea cu Hitsugaya e cea mai mica>_<
pai cam atata
in rest imi plac foarte mult...chiar te pricepi..apropo vreu sa vorbesc cu tine.. id il am la profil5
ja' si mai astept4
Thanks Abarai...
New sig:

[Imagine: Sniper-Sig.png]

Please comment!
Well...am facut un showcase cu ultimele lucrari:
[Imagine: Showcase.png]
New sigs:
[Imagine: DeadPool-Sig.png]

[Imagine: Warfare-Sig.png]

Pareri?
O_o muuulta lume

1) destul de simplu. Chestia asta am observat-o in aproape toate semnaturile tale, dar parca aici e prea exagerat. Doar liniile alea pe fundalul a 400x150 px nu e destul. In schimb, efectele renderului chiar imi plac.
Textul...imi place cum te-ai semnat. Se integreaza destul de bine. In rest m-ai chiorat. Acolo scrie cumva "Dead Poor" ? E cam aceeasi culoare cu fundalul, se intelege foarte greu (prima data nici n-am observat).
2) Ceva mai complex.
Daca fundalul e intunecat, chiar negru, jos, atunci renderul de ce nu e la fel? Inteleg ca e gfx si ca nu trebuie sa fie ceva natural, da' nici chiar asa, arata ciudat.
Textul nu e prea bine pozitionat si nici aici nu se observa ce-ai scris.

Nu am avut ce comenta. Faci seturile destul de simple, probabil asta e stilul tau.