Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: 'Elloooo!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey, guys! Sunt Delia, am 14 ani si sunt din Mangalia.
Anime-urile mele preferate sunt:Kamikaze Kaito Jeanne, Beyblade, Jigoku Shoujo, Sailor Moon, Yu Yu Hakusho...Si, de asemenea, sunt anime-urile pe care le-am vazut complet.
De obicei, nu termin anime-urile la care ma uit...De exemplu, imi plac foarte mult, dar nu am terminat: Naruto, Mermaid Melody, Inuyasha, Chobits...Si in general, de pe Animax.
Mi-ar placea sa vad si Wedding Peach dar, din pacate, nu gasesc episoadele pe net. Imi placea anime-ul asta cand eram mica si ma uitam pe RTL...
Asa...Imi place J-rockul...Trupa mea preferata e the GazettE...
Hobby-urile mele: cantatul la chitara si desenatul....si statul la calc, caracteristic fiecarui individ care sta pe forumuri...
Asa...Daca aveti intrebari, ask me! Zuppy11
Bine ai venit pe Animezup, Ayu-chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
OH MY FUCKING GOD!
Delia,unde ai zis ca stai?O_O Duuuuuuude,credeam ca sunt singura din Mangalia de pe aici.
Deci,bun venit pe forum =D Ma cheama Laura si am 13 ani si..si..stau in Mangalia @.@
Sunt ca si tine fan anime ..si cam atat.
Nu face spam si banuiesc ca restul stii tu <3
Ayu-chan
Iti urez un calduros :Bun venit alaturi de noi
Sper sa te distrezi alaturi de toti membrii de aici2124 aia 2000 si ceva care nu prea intra toti>_<
Sper sa nu faci spam
acum intrebari:
ce faci?
ce mai zici?
te distrezi?
ok cam atata
ja' si nu face spam21
sper sa fim prieteni buni si sa ne intelegem de minune amandoi5
ja ne
Well, ms de primire, guys!
Ummm...Fac bine, zic ca nu imi gasesc sticku' si ma caftesc parintii si o sa iau maine un 7 la info din cauza asta, cred ca ma distrez...avand in vedere ca asta e singurul forum in care inca nu am postat si de-abia astept sa o fac...
Heeeyaaaa!
Bun venit pe Anime Zup Ayu-chan ! hug . Am si eu o intrebare :
crezi in extarterestrii ?
Bine , am doua..4 :
- iti plac vampirii?
Alte intrebari..neh . Anyway , happy posting and hope be friends ^.~ . Bye bye ~

~InGerUl Lui Ady-SaMa~

ohayo ~ ayu-chan, bun venit aici

sper sa te distrezi si sa te simti bn
nu am intrebari3