Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Suicide
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

d3l3t3r

......................................................

Hana-chan

Deci sa incep. Pentru primul fic e destul de tare. Aaaa...Ai fi putut avea mai multa descriere, nu trebuia neaparat sa pui numele personajelor in fata...si....ai pus niste emoticoane care n-au dat prea bine. Nu ai scris prea bine unele cuvinte insa mie mi-a placut :D .Felicitari si sa mai scri :D
so ^^ gosh, inh primul rand nu stiu daca este sau nu un fan fiction, deoarece un fan fiction se bazeaza pe fapte ireale care nu se petrec si sut doar pura fantezie. In fine, vad ca ti-ai relATAT ....povestea vietii -_^ dar nu [pot sa-mi dau seama daca este sau nu fik, deoarece 70% real si restu ireal.
Ma rog, adevarul este ca nu m-a impresionat povestioara cu absolut nimic. Nu a transmis nimic emotional, m-a lasat rece, cum sa spun...flegmatica.
Povestea cu tipu care sufera dupa o individa, aka Marry Sue. Sfanta fata nu e de vina cu nimic de intamplari.
Plictisitor.
data viitoare incearca sa scrii mai...normal, adik nu asa mare si poate te mai lipsesti si de emoticoane. In fine, mie nu mi-a transmis cine stie ce, doar ma uitam si ma bufnea rasul.

Citat:Del : Yuki , te iubesc , te vreau inapoi , am fost un prost , nu ti-am dat taota atentia pe care o meritai! Am fost ingandurat ... Am avut problemele mele ... Imi pare sincer rau ... TE ROG IARTA-MA!

nu o lua prea personal, dar mi se pare fumat si cliseic. si "am fost ingandurat" ??? Probleme de exprimare, ai grija.

Daca vrei sa te iei de mine, daca ai ceva sa-mi reprosezi, spune-mi-o pe messenger ( id-ul meu e la profil ) si imi vei spune ce te-a deranjat.

ja ne

---e doar parerea mea---
O_O asta e tot fic`ul?... doamne mamicuta mea :)) mi se pare mai mult o telenovela :)) Cum a zis si Pachirisu, nu inspira nimic -_____-, mai ai mult de lucrat >.>"... descrierea - lipsa -_______-... dialog - sec >.>"... greseli de gramatica si de exprimare >.>" emoticoanele nu au ce cauta intr-un fic :|, la cpitolul ' virgule ' nu stai deloc bine >.>"... hm... si multe alte lucruri.. cert este ca mai ai mult de lucrat ^^ so... mai scrie cate ceva, invata sa te exprimi, invata unde si cand se pun virgulele, invata gramatica ^^' si intr-un final vei reusi... so, succes in continuare ^^

d3l3t3r

ce thare :X am facut praf o poveste si gramatica =))