Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Clone & injuraturi
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Aly

flaw help me ._. chiar nu mai stiu ce sa fac ca sa scap de aceasta persoana care cred ca a facut obsesie sa injure lumea in mesaje private Zuppy06
poate sa ii scoti mesajele private65
pot sa zic ca nu sunt prima persoana ce pateste asta >_> nu ma crezi citeste-i reputatiile -_- plus de asta mai nou itnra pe conturile cunoscutilor si injura lumea -_-

Doar persoanele 18+
am pus si raspunsurile mele ca sa se vada ca nu am injurat-o -_-

iar acum 2 ani [inainte sa apara zupul] la fel facea si pe manga anime >_> mi-a luat id-ul si ma tot injura cred ca mai am pe undeva arhiva aceia daca aveti nevoie de ea 39
chiar vreau sa scap de aceasta fata care are o obsesie bolnavicioasa pentru injuraturi -_-
banul se pare ca nu o afecteaza ._. si chiar nu i-am facut nimica ~14
charline e banat contul pentru priam serie de injuraturi insa candy_mirage_blaze nu e contul ei si nu stiu daca sa-l banez sau nu deci hotarati voi -_-
Citat:02. Nu sunt admise jignirile, insultele, mesajele rasiste. Adresati-vă celorlalti membri cu respect şi încercati să îi ajutati. Lipsa de respect duce la "exmatricularea" de pe forum şi la blocarea vizionarii sale.