Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Tell me why?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Aceste personaje nu imi apartin,sunt imprumutate din animeul Naruto!

Tell me why?
Am zis ca dau edit:))
[quote='Naraku no hana' pid='44194' dateline='1235164111']
Aceste personaje nu imi apartin,sunt imprumutate din animeul Naruto!

Tell me why?
Am citit si eu si m-am gandit sa las un mic comentariu daca tot am trecut pe la acest topic.
Hmmm ideea in sine mi se pare destul de interesanta, sakura ramanand la fel de indragostita de sasuke iar Naruto sa fie acelasi prostanac din totdeauna. Totusi acest lucru este uneori ciudat,adica speram si eu sa se maturizeze. Bine , acum fiecare cu a lui parere.
Deci sa inteleg ca este un cuplu Sakura x Sasuke.
Chiar vreau sa vad cum evolueaza ficul, cred ca ai putea sa ii mai bagi ceva descriere ( sau ceva de genul) am vazut ca te-ai axat ceva mai mult pe dialog in aceasta prima parte.Este bine si asa parerea mea ^^' Oricum Sakura este la fel de irascibila si cu "gura pe dinainte" . Vad ca unele trasaturi ale personajului le-ai pastrat.
Hmmm, hmmm nu inteleg insa atitudinea lui sasuke,ce rautacios este sa o faca slaba. poor sakura.
( Oricum eu as fi pentru un cuplu sakura x naruto dar oricum )
Vreau sa vad care va fi continuaera ideei si ce ai in minte. Bine nu pot spune ca ideea este chiar atat de geniala din primul capitol dar pare interesanta,cel putin asa sper sa fie .
Poate, cum am spus si ceva mai sus, ai putea pune si ceva mai multa descriere pentru ca ficul sa aiba un alt aspect.
Hmm primul capitol mi s-a parut destul de simplu si fara complexitati,dar astept ca urmatorul sa fie ceva mai deraliat. Bine acum nu cer nimic :)) Dar spuneam doar.
Asa ca succes la scris !!

:bye:
In primul rand felicitari.Am hoatarat sa citesc de cum am vazut autoarea. Si surpriza mai este este cu preferatii mei Sakura si Sasuke.Ma bucur ca ai mai facut un fic cu Naruto, in care , de data asara, sunt ninja.Ideea imi place foarte mult si se vede ca ai reusit sa pastrezi si caracterele personajelor.Sakura, a ramas la fel de indragostita de Sasuke si la fel de inocenta. Pe cand Naruto nu s-a maturizat deloc.Mi-a placut si descrierea, dar stiu ca poti si mai multa dupa cum spuneam te pricepi foarte bine.Nu mi s-a parut ca ai grabit actiune si prin dialog ai reusit sa exprimi ceea ce ai vrut.sa u uit imi plac si pozele. Deci as vrea foarte mult sa continui. Cat despre lungimea capitolului chiar nu conteaza.Ca poti sa scrii 5 pagini numai prostii si poti foarte bine scrie 2 ca lumea.Pune nextul cat mai repede.
Deci va ador ca mi-ati lasat comentarii....
Asa:
Caracterul Sakurei este mai schimbat,palma aceea pe ca i-a dat-o lui Sasuke a fost pentru ca a parasit-o atata timp:D...adica nu mai e chiar asa irascibila...
Sasuke neschimbat prin felul lui de a fi
Naruto nu am zis ca nu s-a maturizat dar e putin mai imatur pentru un om de 18 ani
aaa da e sasusaku ficul....dar o sa intampine atatea "greutati"...>:)
^_^ sa las si eu un comm pe aici ^_^ hmm... ti-ar trebuii mult mai multa descriere... nu te mai axa numai pe dialog... trebuia sa descrii ceea ce a simtis Sakura cand l-a revazut pe Sasuke... am vazut si cateva greseli de tastare si ai cam grabit actiunea... hmm... ideea este destul de draguta, dar sa vedem ce se intampla in capitolul urmator si sa fie ceva mai lung ^_^ so.. astept next-ul ^_^
:bye: