Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: me and my GFX
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

sweet_girl0,07

Well....Salut. am incercat si eu PS-ul..si iutati ce a iesit:
1 )[Imagine: music2.jpg] [Imagine: Music.jpg]

2 )a:[Imagine: balansoar.jpg] [Imagine: balansuar.jpg]
b:[Imagine: balansuar.jpg] [Imagine: balansoar.jpg]

3 )[Imagine: love1.jpg]-sau-[Imagine: love2-1.jpg] [Imagine: love-3.jpg]
+ setul pe care il port acum ^.^

simtiti-va liberi sa criticati si sa ma sfatuiti
OK se pare ca sunt primul
Imi plac foarte mult.Te pricepi , dar incearca sa mai renunti la unele culori ca sing-urile si avt nu se vad bine deloc
Deci te sfatuiesc sa ai grija cu culorile
In rest totul este bine
astept alt set
ja ne

Andrei

Ideile par bune dar finalizarea lasa de dorit intr-un fel Smile. Par cam sterse, nimic ce sa le ofere o consistenta anume cu care sa atraga. Cel putin asta e parerea mea. Talent ai 10, trebuie doar exploatat Smile.

sweet_girl0,07

Merci ca ati trecut pe aici^.^ .sunt mai grea de cap dar cred ca am inteles.
asa...deci:
4 )[Imagine: green.jpg] [Imagine: Green-1.jpg]

5 )[Imagine: Sun.jpg] [Imagine: Sun2.jpg]sau [Imagine: Sun1.jpg]

well..cam atat pentru un moment. Simtiti-va liberi sa criticati si sa ma sfatuiti
=p~ mama da te pricepi bine , nu , te pricepi 15 foarte bine:-p , la PS
stii sa faci gfx-uri
ai putea sa ma ajuti si pe mine...id meu este la profil , defapt imediat il pun21
chiar imi plac numai ca la sing incearca sa gasesti o marime mai mica>_<
:-p
ja ne si astept sa intrii pe mess5

sweet_girl0,07

^.^.....Ryu-mersi..si imi pare rau ca nu prea am rezolvat nimic>.<
6 )[Imagine: addicted2.jpg] [Imagine: addicted2.jpg] [Imagine: addicted.jpg]

7 )[Imagine: evil.jpg] [Imagine: evil.jpg]

[Imagine: angelcopy.png]-stie careva a carei melodii aprtin versurile?
si cam atat...am incercat sa le fac mai mici...sunt destul de mici acum^.^?
"Simtiti-va liberi sa criticati si sa ma sfatuiti!"
Hmm, să vedem. Am trecut şi eu prin zonă şi am zis să comentez nişte gfx-uri, şi dacă am picat la tine, hai să comentam la tine.
Îmi plac lucrarile tale, dar nu m-au impresioant... Vreau să spun că sunt foarte reuşite, da chiar sunt , din punctul meu de vedere, dar nu sunt exceptionale, adică nu ies cine ştie ce 'foarte ' mult în evidenţă.

Marimile sunt bune, nu mi se pareau exagerate nici înainte, erau chiar OK.

Care e treaba cu gfx-urile tale, şi ce nu îmi place la ele? Well, cred că le dai ori prea multe efecte, ori le ' ştergi ' într-un fel sau altul ' culoarea '. Înceară să le faci să pară ceva mai naturale, şi putin mai 'vii ' ca să poată ieşi şi ele oleacă mai mult în evidenţă.
Nu mi-o lua în nume de rau, pentru că nu o spun aşa , eu nu mă pricep foarte tare în materie de gfx, dar ca observator pot spune că nu ies extrem în evidenţă încât să poti spune, ' da sunt minunate' . Sunt frumoase, şi reuşite, chiar placute ochiului. Dar cred că mai ai de lucrat la stil, pentru a le face ' extraordinare ', dacă întelegi ceea ce vreau să spun.

Sunt chiar placute, dar la unele ai exagerat cu efectele , şi le-ai încarcat ' dulce ' dar prea ' mult' . Uff, nu ştiu cum aş putea să spun asta, dar deşi sunt OK trebuie să le faci şi mai OK. Sau ceva de genul. Oricum aştept să vad şi alte lucrari.
M-au impresionat gfx-urile tale printr-un simplu fapt, de fapt ultimul sign, datorită delicatetii! Asta da, chiar a fost placut.

So, succes în continuare şi aşteptam şi alte lucrari!
Comentez ultimele tale GFX`uri...
1- Nu imi place acea nuanta de albastru...nu da bine pe sig...nu stiu de ce...dar ma cam sperie...
2- acesta imi place foarte mult...totusi...e cam simplu...ar mai fi mers ceva brushuri...c4d`uri...etc..
3- si acesta e dragutz...dar data viitoare incearca sa nu mai "scri poezii" in sig...cel mult 5-6 cuvinte cred ca ar ajunge...

Imi place cum lucrezi...succes in continuare si astept noi GFX`uri!
Ja ne!