Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Sugestii
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
As vrea niste sugestii de anime uri ... si daca puteti sa il descrieti putin ... in special daca se poate asemanatoare cu naruto sau daca nu .... care il indragiti voi
Anime-uri asemanatoare cu Naruto ti-as recomanda Dragonball, Bleach, Hunter x Hunter sau Fairy Tail. Toate acestea respecta cam aceeasi reteta: un personaj central adolescentin care in drumul sau spre a deveni mai puternic trece prin numeroase aventuri, facandu-si pe parcurs noi prieteni si aliati, dar infruntand si obstacole sau antagonisti de temut. Multe batai, puteri supranaturale, actiune din plin, umor mai mult sau mai putin copilaresc si lectii de prietenie si perseverenta, toate acestea le vei gasi in anime-urile de mai sus.

Prefer sa nu iti divulg premisa fiecaruia si sa te las pe tine sa descoperi, deoarece s-ar putea sa te dea inapoi descrierea mea si sa nu mai vizionezi respectivul anime asa cum mi s-a intamplat initial cu Hunter x Hunter dupa ce i-am citit sypnosisul si caruia dupa mult timp i-am dat totusi o sansa si mi-a placut foarte mult. Oricum, poti gasi foarte usor mai multe informatii despre acestea cautand pe net daca chiar doresti neaparat sa afli mai multe.