Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Unknown soul
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

[img]
[Imagine: tumblr_o011ui1ugL1tts3f4o1_500.jpg]

Nu-s otaku, dar ma uit la anime-uri de patru ani. De ce am venit aici? Nu ma intrebati, nu stiu raspunsul :3
Citesc, scriu, desenez, ascult muzica, nu-s o persoana interesanta. Am o viata banala. Ca toti ceilalti.
Bine ai venit pe Animezup, Ale-chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Bine ai venit. Nu e neaparat necesar sa ne spui de ce ai venit. E de ajuns ca te uiti la anime... Ce coincidenta. Si eu ma uit la anime (era sa fac saptamana trecuta o seara maraton de anime, dar prea multa bere si deci somn... asa ca am facut un maraton de dimineata ce bine ca era weekend cand m-am trezit!)... bine, acum ma uit mai mult la Drama Totala Cursa Colosala. E un forum anime, deci... daca n-ai si alte intentii prioritare esti, banuiesc, unde trebuie...

In rest, nu stiu ce sa-ti urez ca sa nu te superi pe mine?... Sarbatori fericite alaturi de oamenii speciali din viata ta. Pe aici nu prea mai intra nimeni....
Bine ai venit! :3
Scrii si desenezi, e ceva destul de interesant, zic eu.
Dintre toate anime-urile pe care le-ai vazut, care ti-a ajuns la inima? Si deasemenea, ce muzica preferi?