Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi guys !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut !

ma numesc Mihai, am 26 ani si inca ma uit la desene ! Crazy-monkey-emoticon-136

ca titluri mai recente ar fi: fairy tail, durarara!!, akame ga kill, Psycho-Pass, naruto (ooooold), dragonball super (pare aproape la fel de bun ca Z, GT a fost penibil ), digimon tri, detective conan sii cred ca am ajuns la 100 caractere.
Bine ai venit pe Animezup, wolfie!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Bine ai venit in vid. Se aude cateodata galagie de la bataia unor aripi de fluture de cealalta parte a galaxiei. Pana aici ajunge amplificata. Altfel, liniste si pace.

Nu stiu de ce exista conceptia asta complet gresita ca desenele animate sunt productii exclusiv destinate copiilor. E un cliseu care n-are de ce sa se aplice niciunui gen de arta.

La nivel grafic Dragon Ball Super e peste ce a fost intainte. Oarecum renunta la poveste din GT, care e un derivat... nereusit. Am observat ca au renuntat in mare parte si la transformarile alea pe steroizi. Si povestea pana in prezent are logica. Dar... e pana la urma o productie destinata unui public preponderent foarte tanar. Doar nostalgia ma face sa-l urmaresc.
Salutatr bre si sedere nostalgica...

Unii au murit altii au uitat de forum, eu dau din cand in cand ...

Asa ca miau miau