Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Konnichiwa nya~
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hello minna!~.0

Sunt un anime/manga fan, obviously.^^ Genurile preferate sunt romance, comedy, uneori horror sau action.Am devenit pasionata de anime inca de cand aveam 10 ani datorita programului Animax. Cateva dintre animeurile mele preferate sunt: Ayashi no Ceres, Nana, Dance in the vampire bund, Itazura na kiss.

In materie de muzica prefer rock-ul , ascult trupe precum Skillet sau In this moment. Hobby-urile mele sunt writing stories, going to karaoke, have fun with my weird friends.

Also, sunt la facultatea de litere , departamentul de englez-japoneza. Imi doresc sa invat japoneza pentru a o vizita in viitorul apropiat! ^^(planuri mari, stiu XD).

I hope that we'll have a great time together!! Smile
Bine ai venit pe Animezup, lucy02!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Whoa ha ha da stiu ca oamenii n-au somn. La 3:44 am, cum nu ai cazut de somn pe tastatura? xD Welp, oricum, bine ai venit!
Vad ca nu prea avem gusturi asemanatoare la anime-uri. Destul de rar vad un shoujo, nu ma atrage. I know, I'm not otome enough. Boo >w<
Si vrei sa ajungi in Japonia o.O. Vrei doar sa o vizitezi? Sau in viitor si sa te stabilesti acolo?

Pfoa sa incerci sa te distrezi pe aici! ^-^