Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Sal
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
sal.
Io sunt Florin,sunt fan anime,artist amator dar inrait,desenez manga ca hobby si imi place mult sa fiu printre alti artisti pasionati de manga atunci cand o fac.Ma simt mult mai bine cand desenez alaturi de cineva,decat singur.
Bine ai venit pe Animezup, Paun-Florin!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Hey salut si bine ai venit printre noi. Sper sa iti placa pe aici 4 anyway curiozitatile mele legate de tine sunt care sunt trupele tale preferate si ai un link catre mangaurile care le-ai desenat? Si care sunt animeuri-le si sau mangaurile preferate?
Inca o data bine ai venit printre noi si spor la postat hug
ms.Trupele mele preferate?...linkinpark vine prima in minte,mai e si night wish,dar in general cate putin din toate.Cu mici exceptii.
Aici poti gasii mangaul meu.Nu e terminat inca.
http://paun-florin.deviantart.com/galler...194/Ryoshi

Anime preferate...One Piece si Naruto Shippuden.
Manga,sa fiu sincer nu prea citesc...in ciuda faptului ca eu insumi fac manga.
Heya!
Fan One Piece? Fudge yeah xD!!! Fan Naruto? Simtim durerea impreuna, chiar daca manga a avut un final frumos, chiar wow de bun, dupa parerea mea. Anyway, bun-venit, bun-venit in comunitatea aceasta in care ne adunam, noi, fanii anime si discutam sau ne holbam pur si simplu la forum. Sper ca vei avea o sedere infinita si placuta xD! Si sper ca ne vom intalni pe aici!
Bye bye!
ms.Si eu sper lafel.
Man, you're golden ! Mi-au placut foarte mult desenele tale de pe deviant art :). Succes la manga ! :)
Merci,ma bucur ca iti plac.Apreciez suportul.
Apropo,mai cunoasteti persoane ca mine?Care sunt pasionate de anime si deseneaza manga?